Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Do 29 listopada promocyjne ceny wyjazdów na Targi Ambiente 2019

przeczytano 16

Do 29 listopada promocyjne ceny wyjazdów na Targi Ambiente 2019.

 Odblokuj podgląd obrazków

8-12 lutego Frankfurt nad Menem

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wyjazdu z nami na kolejna edycję targów Ambiente - największych targów dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i trendy w branży dekoracji  i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów oraz szeroko pojętego świata upominków. Targipodzielone są tematycznie na trzy segmenty: DINING dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING prezenty i upominki oraz LIVING pomysły wystroju  mieszkań   i domów. Ponad 4.500 wystawców z 89 krajów zaprezentuje swoje produkty liczbie ponad 134.0000 branżystów  Więcej szczegółów na:www.targifrankfurt.pl oraz  www.ambiente.messefrankfurt.com.

Wpłacając zaliczkę do 29 listopada br. proponujemy niższe ceny:  oferta 
z podróżą autokarem i pełnym serwisem, w terminie: 6 - 11 lutego 2019, obejmująca 3 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach, tylko 1390 zł + VAT. Wyjazd autokaru z Warszawy, przez Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowę, Katowice i Wrocław. Oferta z przelotemi pełnym serwisem: 8 - 10lutego 2019, obejmuje 2 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach tylko 2390zł + Vat. Wylot z Warszawy.

Uwaga ! Ilość miejsc na wyjazdy jest ograniczona. Rezerwacje realizujemy według kolejności zgłoszeń.W sprawie szczegółów prosimy obezpośredni kontakt z Panią Dorotą Idzikowską:Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com

tel. +22 4943 201.
ZAPRASZAMY!

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też