Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

JUBILERZY.INFO.PL partnerem medialnym targów JUBINALE

przeczytano 1965

Targi JUBINALE, 11. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków, to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej.

 

Miło jest nam Państwa poinformować, że podpisaliśmy umowę o współpracy z gdańską firmą PB GROUP,  w ramach której między innymi objęliśmy patronat medialny nad targami JUBINALE  w Krakowie.

Targi JUBINALE, 11. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków, to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. 11. edycja targów odbędzie się w dniach 07-09.06.2018 roku, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne. 

W 2017 roku, prawie 230 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów. 

Na targach JUBINALE można zapoznać się z nowościami ze wszystkich sektorów branży jubilerskiej oraz zegarkowej: biżuteria złota i srebrna, biżuteria z bursztynem i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria designerska i lifestylowa, kamienie, zegarki i zegary, opakowania, narzędzia i maszyny, stowarzyszenia, organizacje, prasa branżowa oraz inne. Jest to zatem idealne miejsce wymiany doświadczeń, spotkań dla stałych partnerów biznesowych, poznanie nowych możliwości i zawarcie korzystnych transakcji handlowych.

Atrakcyjne położenie Krakowa sprzyja dotarciu wszystkim zmotoryzowanym jak również tym, którzy zechcą skorzystać z linii lotniczych, ponieważ w niedalekiej odległości od Centrum mieści się lotnisko Kraków Balice.

Zapraszamy zatem do Krakowa, aby zdobyć idealnych partnerów dla Państwa firmy, poznać najnowsze trendy, skorzystać z najlepszych ofert branżowych oraz odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Europy.

 

Ważne terminy

  

19 stycznia 2018

 • 10% upustu na powierzchnię wystawienniczą dla firm, które wpłacą 100% wyliczonej wartości zamówionej powierzchni oraz opłatę rejestracyjną w terminie do 19 stycznia 2018

 

6 kwietnia 2018

 • Termin przyjmowania zgłoszeń na targi JUBINALE 2018
 • 5% upustu na powierzchnię wystawienniczą dla firm, które wpłacą 100% wyliczonej wartości zamówionej powierzchni oraz opłatę rejestracyjną w terminie do 6 kwietnia 2018

 

23 kwietnia 2018

 • Termin potwierdzenia obecności oraz zamówienia dodatkowych zaproszeń na Wieczór Wystawców

 

27 kwietnia 2018

 • Termin wpłaty zaliczki (min. 50%) za zamówione usługi
 • Termin składania zamówień na zaproszenia z indywidualną reklamą umożliwiające zaproszenie kupców

 

7 maja 2018

 • Termin uzupełniania materiałów do drukowanego katalogu wystawców (w systemie e.jubinale.com)
 • Termin zgłoszenia zewnętrznego wykonawcy zabudowy stoiska oraz przedłożenia projektu zabudowy oraz instalacji elektrycznej (dotyczy wystawców korzystających z zabudowy wykonywanej przez firmy zewnętrzne)

 

11 maja 2018

 • Termin przyjmowania zgłoszeń zapotrzebowania szczególnej ochrony lub depozytu 
 • Termin przyjmowania zmian oraz dodatkowych zamówień związanych z wystawianiem się (zabudowa, grafiki)

 

31 maja 2018

 • Ostateczny termin wpłaty pozostałej części należności za zamówione usługi

 

6 czerwca 2018

 • Montaż stoisk

 

7-9 czerwca 2018

 JUBINALE, Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

 

 

Zgłoś udział w targach JUBINALE jako WYSTAWCA

 

Rejestracja kupców on line

 

 

Do zobaczenia w Krakowie!

Zespół Redakcyjny jubilerzy.info.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj