Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Międzynarodowe Baltyckie Targi Jubilerskie “Amber Trip”

przeczytano 2160

XV. Międzynarodowe Bałtyckie Targi Jubilerskie „Amber Trip“

Materiały prasowe AMBER TRIP

 

Jak co roku wiosną, w Wilnie, bałtyckiej stolicy biżuterii, zostaną przedstawione międzynarodowe targi jubilerskie „Amber Trip“. Jedyne tak ogromne wydarzenie w krajach bałtyckich – XV. Międzynarodowe Targi Biżuterii i Bursztynu – odbędzie się w dniach 14-17 marca 2018 r.

 

 

„W roku obchodów 15-tej jubileuszowej rocznicy targów spodziewamy się blisko 200 uczestników, w tym z: państw bałtyckich, Polski, Turcji, Włoch, Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Indii i innych krajów. Oczekujemy co najmniej pół tysiąca ważnych nabywców (hurtowników, muzealników, kolekcjonerów) z całego świata – Europy, Australii, Chin, Indii, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji, USA i innych krajów. Byłaby to rekordowa liczba uczestników i nabywców“ – mówi Giedrius Guntorius, organizator targów „Amber Trip“.

W jedynym w krajach bałtyckich wydarzeniu takiego typu udział biorą profesjonalni jubilerzy i projektanci, producenci maszyn i urządzeń technologicznych. Tu są przedstawiane najnowsze technologie przemysłu jubilerskiego, tendencje na rynku bursztynu i biżuterii oraz najnowsze prace światowych profesjonalistów w dziedzinie jubilerskiej. Około 60 procent obszaru ekspozycji zajmuje biżuteria, około 40 procent – bursztyn.

Ekspozycja stanowi wyjątkową platformę dla transakcji i porozumień międzynarodowych oraz forów gospodarczych. Na forach organizowanych przez „Amber Trip“ udział biorą wiodący globalni dostawcy surowców z Rosji, Ukrainy i Polski. Tu są rozwiązywane bieżące kwestie dostawy surowców bursztynowych, cechowania biżuterii i inne. „Amber Trip“ odgrywa rolę mostu pomiędzy Europą a resztą świata.

W ramach tego wyjątkowego wydarzenia odbywają się seminaria obejmujące aktualne tematy związane z biżuterią i bursztynem. Podczas seminariów swoją własną percepcją dzielą się zarówno eksperci z Litwy, jak też z innych krajów świata. 

Targi „Amber Trip“ są wyjątkowe również ze względu na międzynarodowy konkurs sztuki jubilerskiej, który corocznie przyjmuje dzieła jubilerskie z co najmniej 50 krajów świata. Temat 15-tego jubileuszowego konkursu dzieł sztuki jubilerskiej, organizowanego w ramach targów – „Nothing to declare“. Motyw konkursu został zainspirowany 100-leciem przywrócenia państwa litewskiego.

„16-ty lutego jest najbardziej znaczącym dniem w historii Litwy. „Amber Trip“ będą głosić całemu światu o 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Litwę za pośrednictwem wyjątkowych imprez i miłych niespodzianek“ – mówi G. Guntorius.  

Targi, każdego roku przyciągające coraz większą liczbę uczestników, kupujących i gości, już drugi rok z kolei będą miały miejsce w największym w krajach bałtyckich centrum wystawowo-konferencyjnym „Litexpo“. Nowe miejsce – najnowocześniejsze centrum wystawowo-konferencyjne w państwach bałtyckich – otworzyło „Amber Trip“ znacznie większe możliwości. Targi stały się bardziej widoczne. Teraz mogą mieścić znacznie więcej uczestników i gości, a także korzystać z bardziej nowoczesnych pomieszczeń wystawienniczych, przystosowanych do organizowania ekspozycji i imprez.

Targi „Amber Trip“ objęte zostały patronatem przez gminę miasta Wilna. Świadczy to o wysokiej randze tego wyjątkowego wydarzenia.

Czekamy na Państwa w dniach 14-17 marca 2018 r. na XV. Międzynarodowych Targach Biżuterii i Bursztynu „Amber Trip“, które odbędą się w centrum wystawienniczym „Litexpo“ pod adresem  Laisvės pr. 5, Wilno.

 

Więcej:

XV. Międzynarodowe Targi Biżuterii i Bursztynu „Amber Trip“

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj