Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Hong Kong International Diamond, Gem and Pearl Show

przeczytano 1897

27 lutego, w AsiaWorld-Expo rozpoczęły się targi Hong Kong International Diamond, Gem and Pearl Show, na których 1970 wystawców zaprezentuje znakomite surowce jubilerskie.  W czwartek, w HKCEC rozpocznie się International Jewellery Show. 

27 lutego 2018 r. – w AsiaWorld-Expo zostały otwarte piąte targi Hong Kong International Diamond, Gem and Pearl Show i potrwają do pięć dni (od 27 lutego do 3 marca). Tegoroczna wystawa gromadzi rekordową liczbę 1970 wystawców z 40 krajów i regionów, w tym nowych wystawców z Belize i Turcji, aby zaprezentować międzynarodowym nabywcom szeroki asortyment surowców biżuteryjnych, w tym wykwintnych diamentów i półszlachetnych kamieni oraz pereł. 35. Hong Kong International Jewellery Show, na których prezentowane są gotowe produkty jubilerskie, odbędą się w dniach od 1 do 5 marca w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Hongkongu (HKCEC). Te dwie imprezy obejrzy w sumie ponad 4550 wystawców z 52 krajów i regionów, tworząc największy na świecie rynek jubilerski.

"Tegoroczny Hong Kong International Diamond, Gem and Pearl Show  w Hongkongu nadal przyciąga jubilerów, stowarzyszenia handlowe i organizacje z całego świata. Udział wystawców jest najwyższy w historii. Jest to dowód pozycji Hongkongu jako kluczowej platformy zakupów dla globalnego przemysłu jubilerskiego ", powiedział Benjamin Chau, zastępca dyrektora wykonawczego HKTDC." Poprawa koniunktury na świecie doprowadziła do stałego wzrostu eksportu biżuterii. Istnieje również rosnące zapotrzebowanie na różnorodność produktów jubilerskich. The Diamond, Gem and Pearl Show and the Hong Kong International Jewellery Show, które rozpoczynają się w czwartek (1 marca)  prezentują gotowe wyroby jubilerskie, mają na celu wygenerowanie synergii i pomoc graczom przemysłowym w zdobyciu większej liczby możliwości biznesowych."

Olśniewająca gama doskonałych surowców jubilerskich na wystawie

Aby ułatwić kupującym pozyskiwanie surowców biżuteryjnych, Hong Kong International Diamond, Gem and Pearl Show utworzył strefy tematyczne dla różnych kategorii produktów. Salon Fine Diamonds prezentuje wysokiej jakości diamenty w różnych rozmiarach, gatunkach i kolorach.

Inna strefa, Skarby Natury, poświęcona jest szlachetnym i półszlachetnym kolorowym klejnotom różnego pochodzenia.

Hong Kong staje się głównym centrum handlu i dystrybucji pereł, więc strefa Skarby Oceanu ma na celu zaprezentowanie wysokiej jakości pereł z Tahiti, Mórz Południowych, Japonii, Chin kontynentalnych, Karaibów i innych regionów perłowych. Kolejna główna atrakcja Strefa Rough Stones & Minerals powróciła na wystawę, prezentując nieoszlifowane i nieoszlifowane kamienie szlachetne.

Będąc główną globalną platformą do pozyskiwania biżuterii, tegoroczny Show obejmuje 22 pawilony grupowe krajów i organizacji handlowych, reprezentujących Australię, chiński kontynent, Niemcy, Włochy, Myanmar, Pakistan, Sri Lankę, Tajlandię i Stany Zjednoczone i prominentnych organizacji handlowych, takich jak: Antwerp World Diamond Centre (AWDC), międzynarodowe Colored Gemstone Association i Tanzanite Foundation.

Jewellery Show otworzy się w czwartek w HKCEC

35. Hong Kong International Jewellery Show zostanie otwarty w czwartek w HKCEC i potrwa pięć dni (od 1 do 5 marca). Zaprezentuje szeroką gamę gotowych produktów jubilerskich, w tym wyjątkowe kolekcje biżuterii, najlepsze marki, zabytkową biżuterię i nowe marki designerskie. Zorganizowano kilka stref tematycznych, w tym Sala Sławy z kolekcjami renomowanych marek jubilerskich; Sala Nadzwyczajna, w której prezentowane są najznakomitsze, najcenniejsze i niepowtarzalne elementy biżuterii; Galeria Projektanta, która gromadzi młodzieńcze, modne i wysokiej jakości kolekcje; World of Glamour, który demonstruje wiedzę i kunszt w sektorze biżuterii w Hongkongu; Skarby Rzemiosła, w których zbiega się biżuteria i sztuka; oraz nowa strefa IT Solutions for Jewellery. Te dwa pokazy doprowadzą do synergii i zaoferują kupującym skuteczne, niepowtarzalne doświadczenie.

 

Źródło: http://event.hktdc.com

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj