Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Wystawa „Natura Bursztynu – Formy i Kolory” Bursztynowa Planeta JANTAR na 25. Targach Amberif

przeczytano 1849

Serdecznie zapraszamy na Wystawę  „Natura Bursztynu – Formy i Kolory” Bursztynowa Planeta JANTAR na 25. Targach Amberif. Będzie to jubileuszowa, XV. wystawa Barbary Gronuś-Dutko na Targach AMBERIF. 

Pani Barbara Gronuś-Dutko pierwszy raz wzięła udział w Targach Amberif w 2003 roku prezentując swój Teatr Bursztynu i Wyobraźni.

Na obecnej wystawie zaprezentuje część swojej kolekcji bryłek bursztynu bałtyckiego oraz biżuterię i kamienie jubilerskie wykonane z unikalnych bryłek o wyjątkowej urodzie.

Urodę bryłek bursztynu, z których wykonana jest biżuteria będzie można podziwiać na fotografiach.

Będą też fotografie Bursztynowych Planet z „wyprawy” do mgławicy SERCE.

Do udziału w wystawie Pani Barbara zaprosiła uczniów z Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach.

W ramach mini konkursu  przekazała uczniom specjalizacji jubilerstwo różne odmiany bursztynu bałtyckiego. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielki zawodu, Pani Izabeli Kornas, wykonali pierścienie z bursztynem.

Wernisaż wystawy, „Natura Bursztynu – Formy i Kolory” Barbara Gronuś-Dutko i uczniowie ZSP Katowice,  odbędzie się o godz.14:00 w  Hali C.569.

Podczas wernisażu i codziennie w godz.14:00 - 15.00 Pani Barbarana zaprasza na poczęstunek „smacznym i zdrowym” Eliksirem Bursztynowym.

 

Nowa kolekcja biżuterii z unikatowych bryłek bursztynu oraz kamieni jubilerskich z opalescencją i innych z kolekcji Pani Barbary Gronuś-Dutko.

 

                                         

 

                

 

                        

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj