Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO

przeczytano 1994

Zgłoszenia do 15 maja 2018 r.

Targi China International Import Expo to pierwsza tego rodzaju impreza pod patronatem samego Prezydenta Chin - Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania polskich produktów oraz nawiązania kontaktów z dystrybutorami, agentami handlowymi i kupcami.

Z perspektywy organizatorów istotnym celem targów jest promocja w Chinach produktów importowych. Promocji służyć ma udział ok. 5 500 agentów i dystrybutorów z terytorium całych Chin, którzy podczas targów liczą na nawiązanie wieloletniej współpracy z zagranicznymi partnerami.

Dla zainteresowanych firm będziemy starali się zaoferować nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale przede wszystkim dedykowane spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju, w tym w szczególności Pawilonu Narodowego, który zostanie zrealizowany w ramach tych targów.

W ramach targów China International Import Expo zostaną zorganizowane Pawilony Branżowe, w tym branż technologicznej, biotechnologii, elektronicznej, samochodowej, spożywczej, kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej i modowej. Na chwilę obecną Polska Agencja Inwestycji i Handlu dokonała wstępnej rezerwacji powierzchni ok. 1000m2, w tym ok. 160m2 powierzchni przeznaczonej na Pawilon Narodowy, w którym prezentowany będzie potencjał turystyczny i gospodarczy Polski. 

W związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów. Dla zainteresowanych firm zaoferujemy nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale przede wszystkim dedykowane spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami. Dodatkowo, we współpracy z chińskimi organizatorami postaramy się zapewnić wsparcie logistyczne dla uczestników w zakresie wysyłki próbek na targi.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłoszenie chęci uczestnictwa w w/w imprezie targowej do 15 maja br. Osobą  kontaktową tego projektu jest Pani Małgorzata Zawisza: malgorzata.zawisza@paih.gov.pl. W kolejnym etapie zaprosimy przedstawicieli firm, które zgłosiły chęć uczestnictwa do Warszawy na spotkanie, podczas którego omówiona zostanie szczegółowa koncepcja stoiska branżowego. Oceniając zaangażowanie partnerów we właściwe przygotowanie tych targów mamy nadzieję, że udział w nich będzie dla Państwa firmy doskonałą okazją do pozyskania kontraktów handlowych na rynku chińskim.

 

Zgłoszenia należy składać poprzez formularz elektroniczny pod adresem:

http://www.gochina.gov.pl/China_International_Import_Expo_2018

 

 

Zaproszenie

Zaproszenie CIIE

 

 

Źródło: PAIH

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj