Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Do 12 grudnia promocyjne ceny wyjazdu z pełnym serwisem na Targi Ambiente 2019

przeczytano 2260

Do 12 grudnia promocyjne ceny wyjazdu z pełnym serwisem na Targi Ambiente 2019.

 Odblokuj podgląd obrazków

8-12 lutego Frankfurt nad Menem

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wyjazdu z nami na kolejna edycję targów Ambiente - największych targów dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i trendy w branży dekoracji  i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów oraz szeroko pojętego świata upominków. Targipodzielone są tematycznie na trzy segmenty: DINING dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING prezenty i upominki oraz LIVING pomysły wystroju  mieszkań   i domów. Ponad 4.500 wystawców z 89 krajów zaprezentuje swoje produkty liczbie ponad 134.0000 branżystów  Więcej szczegółów na:www.targifrankfurt.pl oraz  www.ambiente.messefrankfurt.com.

Do środy 12 grudnia mamy dla Państwa przedświąteczną cenę wyjazdu z pełnym serwisem.Oferta z podróżą autokarem obejmująca 3 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach 1390 zł+ VAT. Wyjazd autokaru z Warszawy, przez Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowę, Katowice i Wrocław.Termin 6 - 11 lutego. Oferta z przelotem liniami Lufthansa : 8 - 10 lutego, obejmuje 2 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach 2390 zł + Vat. Trasa przeloti Warszawa - Frankfurt- Warszawa. Szczegóły ofert TUTAJ

Ilość miejsc na wyjazdy jest ograniczona. Rezerwacje realizujemy według kolejności zgłoszeń.Kontakt w sprawie wyjazdu: 
Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com

lub tel. +22 4943 201.

ZAPRASZAMY !

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też