Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Konkursy

AMBERIF DESIGN AWARD 2019, 23. Międzynarodowy Konkurs na Projekt Biżuterii z Bursztynem

przeczytano 2914

AMBERIF DESIGN AWARD 2019
23. Międzynarodowy Konkurs na Projekt Biżuterii z Bursztynem

Celem i zamierzeniem konkursowym jest promocja bursztynu jako źródła wyrazu artystycznego. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie autorskiej biżuterii artystycznej z bursztynem zainspirowanej tematem konkursowym na dany rok.
Kairos
Rozpoznaj właściwy moment i szybko wykorzystaj okazję! Nie bój się, ani nie wahaj, tylko chwytaj tę szansę! Dodaj skrzydeł swojej myśli, a idealna odpowiedź wpadnie Ci w ręce! Starożytni pitagorejczycy uważali kairos za jedno z najbardziej podstawowych praw rządzących wszechświatem, łączące ze sobą jego dualistyczne cechy. Podążając za nimi, czas daje kairosowi chwile cennej szansy, szczęśliwego trafu i okazji. Tym samym kairos nakazuje, że to, co trzeba powiedzieć, należy powiedzieć we właściwym czasie.
Użycie bursztynu do wyrażenia idei kairosa jest czymś naturalnym. We właściwym momencie kairos był konieczny do zatopienia owada, do uchwycenia go w czasie, a potem trzeba było już tylko cierpliwie czekać. We właściwym momencie odkrywamy bursztyn w pełnej krasie i dojrzałości jego niezwykłych barw.

Targi Amberif zapraszają artystów z całego świata do podzielenia się przez swoje prace własną koncepcją kairosa. Pochwyćcie kairosa, skorzystajcie z okazji i nie pozwólcie zmarnować się chwili. Międzynarodowe jury czeka na Waszą interpretację kairosa.

Barbara Schmidt

kuratorka konkursu

Jury i kurator 23. międzynarodowego konkursu Amberif Design Award:http://amberif.amberexpo.pl/title,Jury_i_kurator,pid,4162.html

Zgłoszenie on-line https://amberif19.exposupport.pl/amberif/award?p=TwVVnvunQ2c=

Zgłoszenie uczestnictwa:http://amberif.amberexpo.pl/mtgsa2010/library/File/AMBERIF/2019/Zgloszenie_ada19_PL.pdf

Regulamin dla uczestników:http://amberif.amberexpo.pl/mtgsa2010/library/File/AMBERIF/2019/Regulamin_ada19_PL.pdf

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj