Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Działania Design dla przedsiębiorców- 7.03.2019r.

przeczytano 2074

Działania Design dla przedsiębiorców- 7.03.2019r.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące działania Design dla przedsiębiorców.

Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, możesz uzyskać wsparcie finansowe na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy Twojej firmy. Zaproponuje też i opracuje funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. Dodatkowo możesz uzyskać wsparcie na realizację inwestycji niezbędnej do wdrożenia ww. nowego lub znacząco ulepszonego produktu. Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Na spotkaniu ekspert PARP omówi zasady poddziałania 2.3.5 POIR Design dla przedsiębiorców, sposób wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz realizacji projektów, a także udzieli odpowiedzi na pytania uczestników.

Poddziałanie 2.3.5 POIR skierowane jest do MŚP prowadzącego działalność gospodarczą na  terytorium  Rzeczypospolitej Polskiej (z wyłączeniem 5 regionów Polski Wschodniej), potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona (prosimy o zapisywanie na spotkanie po jednej osobie z firmy)

Termin

07.03.2019; 09:30 - 13:00

Miejsce

Dago Centrum (Sala I ; piętro 2), Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

Nie masz pewności, jaki rodzaj wsparcia możesz otrzymać?
Zapytaj naszych doradców:

0 801 332 202 / 22 574 07 07 lub napisz

żródło: PARP

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też