Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Pula środków w ramach konkursu to 170 mln-Innowacje i nowoczesne wzornictwo w twojej firmie ze wsparciem PARP

przeczytano 1749

Innowacje i nowoczesne wzornictwo w twojej firmie ze wsparciem PARP

Jeśli jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą i chciałbyś otrzymać dotację na wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenie w Twojej firmie innowacyjnych procesów technologicznych, to spotkanie jest skierowane do Ciebie – przyjdź i dowiedz się, jakie wsparcie możesz uzyskać.

Pula środków w ramach konkursu to aż 170  mln zł, w tym 100  mln zł jest przeznaczone na projekty realizowane w średnich miastach Polski Wschodniej.

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

  • Nabycie albo wytworzenie środków trwałych - maszyn i urządzeń, linii produkcyjnej lub technologicznej
  • Zakup nieruchomości
  • Zakup robót i materiałów budowlanych
  • Zakup wartości niematerialnych i prawnych w formie patentów, licencji, know-how oraz innych praw własności intelektualnej
  • Zakup usług doradczych na rzecz przygotowania do wdrożenia
  • Sfinansowanie ustanowienia i utrzymania zabezpieczenia dla zaliczki

Postaw na nowoczesne wzornictwo

Jeśli jesteś właścicielem mikro-, małej lub średniej firmy i chciałbyś stać się bardziej konkurencyjny dzięki wykorzystaniu wzornictwa w twoim przedsiębiorstwie, koniecznie zostań na drugiej części spotkania. Eksperci PARP wyjaśnią na czym polega audyt wzorniczy i do czego może przydać się strategia wzornicza. Na te działania można otrzymać do 100 tys. zł dofinansowania a w kolejnym etapie nawet do 3 mln zł na zakup maszyn, urządzeń i usług profesjonalnych projektantów.

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówiązasady ubiegania się o dotacje w ramach trwającego obecnie konkursu. Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie dotyczy warunków udziału i składania wniosków do poddziałania 1.3.1 Wdrażanie Innowacji przez MSP oraz działania 1.4 Wzór na konkurencję w ramach Programu Polska Wschodnia.

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona.

Termin: 08.05.2019. 09:30 - 15:30

Miejsce: Inkubator Technologiczny Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AREOPOLIS; Jasionka 954, Bud. IT, 36-002 Jasionka

żródło: PARP

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj