Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

29-31 maja 2019-ZAPRASZAMY NA III EDYCJĘ KONGRESU GOSPODARCZEGO EUROPY CENTRALNEJ I WSCHODNIEJ

przeczytano 1943

Od kontaktów do kontraktów

ZAPRASZAMY NA III EDYCJĘ KONGRESU GOSPODARCZEGO EUROPY CENTRALNEJ I WSCHODNIEJ,

TARGI EXPORT EXPO oraz VIII EDYCJĘ TARGÓW CHINA HOMELIFE POLAND

 

Największe w Europie Centralnej i Wschodniej targi chińskich producentów, połączone z targami europejskich eksporterów  odbędą się w dniach 29-31 maja 2019 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Targom towarzyszy III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej.

Tegoroczna edycja będzie obfitować w panele i dyskusje dotyczące problematyki międzynarodowej współpracy gospodarczej, barier kulturowych, prawnych aspektów własności intelektualnej czy sposobów pozyskiwania klienta za granicą. Patronat nad wydarzeniem objęło między innymi Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Rozwoju, Marszałek Województwa Mazowieckiego, urzędy marszałkowskie  oraz izby gospodarcze.

Nadchodzące wydarzenia to bardzo ważna platforma dla polskich przedsiębiorców. Warszawska Izba Gospodarcza dba o to, aby mieli oni szanse budowania rzetelnych relacji biznesowych, które przekładają się na realne inwestycje naszych Partnerów w Polsce oraz ułatwiają polskim przedsiębiorcom obecność poza granicami kraju.

– W końcu maja  w Ptak Warsaw Expo zamieni się w miejsce europejsko-chińskich rozmów. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tych ważnych  dla rozwoju gospodarki wydarzeniach – mówi Marek Traczyk, prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej.

Informacje o wydarzeniach znajdują się na stronach: http://exportexpo.eu , http://kongresgospodarczy.org, www.chinahomelife247.eu

Na targach China Homelife Poland co roku prezentuje się ponad 1500 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki.

Łącznie z China Homelife Poland odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę matchmakingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program HostedBuyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Zainteresowanych udziałem w Kongresie uprzejmie prosimy o akredytacje:

http://jubilerzy.szef.co/formularze/targi-kongres-2019

Uwaga!!! Zapewniamy dojazd autobusem miejskim z Dworca Centralnego PKP.

Dla zmotoryzowanych bezpłatny wjazd samochodem. Warunkiem jest zgłoszenie online wraz z podaniem nr rejestracyjnego samochodu: http://mpgmedia.szef.co/formularze/targi-kongres-2019

Dodatkowych informacji udziela biuro organizatora: e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 225 01 11

Więcej informacji o targach na stronie www.chinahomelife247.eu

Osobą odpowiedzialną za współpracę jest p. Katarzyna Kaczmarska

e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 225 01 11

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj