Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

AMBERIF 2020 27. Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii

przeczytano 1749

AMBERIF 2020

27. Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii

Szanowni Państwo,

Trwają prace związane z przygotowaniem 27. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF 2020, które odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku w terminie 18 - 21 marca br. W tegorocznej edycji udział zadeklarowało niemal 450 wystawców z 15 krajów, oczekuje się również blisko 6 tys. handlowców z ponad 50 krajów.

Organizatorzy targów mając świadomość sytuacji epidemiologicznej na świecie związanej z koronawirusem systematycznie analizują rozwój zdarzeń i podejmują dodatkowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa uczestników targów. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z Pomorskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym, koordynujemy procedury bezpieczeństwa we współpracy z instytucjami państwowymi oraz miejskimi, stosujemy się ściśle do rygorystycznych zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. 

Zarząd MTG SA

 

AMBERIF to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.

AMBERIF to 470 wystawców z całego świata, 6 tysięcy branżowych odwiedzających z 54 krajów - najliczniej z: Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady. Targom towarzyszą wernisaże, warsztaty, seminaria naukowe i panele dyskusyjne. Punktem kulminacyjnym jest wieczorna Gala GDAŃSK AMBER LOOK Jewellery and Fashion.

Targi mają charakter branżowy, są dostępne dla osób i firm związanych z jubilerstwem i bursztynnictwem, handlem i produkcją biżuterii oraz wyrobów złotniczych, z marketingiem i usługami związanymi z branżą jubilerską i sztuką użytkową.

Zródło:Amberif.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj