Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Wirtualna giełda kooperacyjna – 4-8 maja 2020 r.

przeczytano 1423

Ze względu na stan pandemii związany z pojawieniem się wirusa SARS- Cov 2 wywołującego chorobę COVID-19, a co za tym idzie niemożności przeprowadzenia ze względów bezpieczeństwa giełdy kooperacyjnej face-to-face, Enterprise Europe Network wychodzi naprzeciw Państwu i daje możliwość uczestnictwa w wirtualnych spotkaniach B2B.  

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży tekstylnej, obuwniczej, biżuteryjnej, odzieżowej, tapicerskiej, wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego poszukujących partnerów w zakresie produkcji, handlu i dystrybucji. Uczestnictwo jest darmowe. 

W kilku krokach jak to działa:

  1. Rejestracja – należy stworzyć profil swojej firmy,  podać ramy dostępności oraz określić zapotrzebowanie i/lub ofertę z którą wychodzimy do potencjalnego partnera, wszystko to
    w zakładce MARKETPLACE, która jest swoistą wizytówką firmy i obligatoryjnym wymogiem akceptacji profilu. Profil należy stworzyć w języku angielskimCzas na rejestrację – do 23.04.2020 r.
  2. Umawianie spotkań – 02.03 – 03.05.2020 r. to czas na wysyłanie i odbieranie zaproszeń od współuczestniczących. Zaproszenie można przyjąć lub odrzucić. W następstwie potwierdzenia uzyskuje się możliwość wybrania czasu spotkania.
  3. Wirtualne spotkania – 4-8.05.2020 r. Harmonogram spotkań dostępny będzie w pozycji
    MY AGENDA, spotkania odbędą się wirtualnie przez platformę b2match, nie jest potrzebny więc żaden dodatkowy komunikator.

Spotkanie b2b w czasie giełdy kooperacyjnej trwa 20-30 minut. Jest to zwykle wystarczający czas na rozeznanie biznesowe i gdy oczekiwania zostaną spełnione, również dobry start do podjęcia dalszej współpracy. Wydarzenie ma charakter silnie międzynarodowy wśród uczestników są przedstawiciele z Litwy, Szwecji, Łotwy, Danii, Estonii, Holandii oraz Polski.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych wirtualnych spotkaniach b2b!

 

Dostęp do platformy internetowej, gdzie odbędzie się wydarzenie oraz wcześniejsza rejestracja znajdziecie Państwo tutaj.

 

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj