Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Targi jubilerskie w Japonii - IJT Autumn - rozpoczęły swój 3-dniowy pokaz

przeczytano 1103

Trzecie w tym roku targi jubilerskie w Japonii - IJT Autumn - rozpoczęły swój 3-dniowy pokaz od wczoraj w modnym portowym mieście Yokohama.

https://www.youtube.com/watch?v=wNseCVNvxyE

Niezwykła frekwencja profesjonalnych nabywców dodatkowo potwierdziła, że wraz ze spadkiem liczby przypadków Covid, biznes w Japonii wrócił do normy, a rynek biżuterii jest na dobrej drodze do szybkiego ożywienia. Jesień IJT czynna jest do 29 października (piątek). Zapraszamy do obejrzenia tego ekscytującego wydarzenia! Następnym pokazem w Japonii jest IJT, który odbywa się od 12 stycznia (środa) do 15 (sobota), 2022 w Tokyo Big Sight. Jako największe targi biżuterii w Japonii, IJT 2022 po raz kolejny będzie bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, podczas którego dostawcy biżuterii rozpoczną nowy rok sprzedaży. Jeśli nie zarezerwowałeś swojego stoiska, upewnij się, że robisz to teraz.

 

❖ Prośba o informacje dotyczące wystawiania się na targach na miejscu (kosztorys, dostępne lokalizacje stoisk itp.)

] IJT 2022 (12-15 stycznia)

[ IJK 2022 (26-28 maja)

[ IJT JESIEŃ 2022 (26-28 października)

Sharon Chan/Satoshi Watanabe/Janet Mori IJT JESIEŃ Pokaż Zarządzanie RX Japan Ltd. (dawniej Reed Exhibitions Japan Ltd.) Tel: 81-3-3349-8503 E-mail: ijt-eng.jp@rxglobal.com

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też