Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Konkursy

Legnicki Festiwal SREBRO 13-14 maja

przeczytano 839

Drodzy Przyjaciele,

zbliża się maj, a wraz z nim Legnicki Festiwal SREBRO. W dniach 13-14 maja Legnica ponownie stanie się stolicą złotniczego świata oraz forum dyskusji i spotkań w gronie twórców, projektantów i miłośników współczesnej biżuterii artystycznej.

Po dwuletniej przerwie kulminacja Festiwalu odbędzie się w Legnicy w formie stacjonarnej. Z radością i tęsknotą wyczekujemy wspólnej celebracji Waszego i naszego święta, do udziału w którym zapraszamy.

Tegoroczna edycja wydarzenia obejmuje 13 wystaw, na których zaprezentowane zostaną setki prac artystów z m.in. Polski, Niemiec, Meksyku, Hiszpanii, Belgii, Chin, Czech i Wielkiej Brytanii. Tradycyjnie, najważniejszym elementem Festiwalu jest Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej, którego 30. edycja odbywa się pod hasłem DOTYK.

Podczas „srebrnego weekendu” w Legnicy odbędą się wernisaże wystaw, sesja popularno-naukowa „Granice Sztuki Globalnej” oraz – najbardziej przez wszystkich wyczekiwane – ogłoszenie zwycięzców 30. MKSZ DOTYK.

Po więcej informacji na temat tegorocznej edycji zapraszamy TUTAJ.

Zapraszamy także do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Instagram

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w kulminacji Legnickiego Festiwalu SREBRO do 30 kwietnia.

 

Ze srebrnym pozdrowieniem

Zespół Galerii Sztuki w Legnicy

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj