Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Rynki zagraniczne

Dopisz swoją firmę do międzynarodowej bazy przedsiębiorstw

przeczytano 706

Dopisz swoją firmę do międzynarodowej bazy przedsiębiorstw poszukujących partnerów biznesowych

Jeśli poszukujesz zagranicznych partnerów biznesowych, zwłaszcza podwykonawców, dostawców usług itp., zachęcamy do utworzenia własnego profilu w bazie prowadzonej przez Enterprise Europe Network.

Jest to anglojęzyczna międzynarodowa baza ofert współpracy, zawierająca profile firm z ponad 60 krajów, w których działają ośrodki Sieci.

Aby utworzyć profil w bazie, wypełnij w języku angielskim poniższy formularz – będzie on podstawą do stworzenia oferty lub zapytania biznesowego we współpracy z naszym konsultantem.

Obejrzyj nasz film instruktażowy, z którego dowiesz się, jak prawidłowo wypełnić formularz.

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza warto przygotować sobie następujące informacje na temat firmy w języku angielskim:

 • rok założenia,
 • liczba pracowników,
 • przybliżone roczne obroty,
 • opis działalności firmy,
 • mocne strony firmy / produktu / usługi na tle konkurencji, poparte liczbami i przykładami, np. zasięg sieci dystrybucyjnej, moce produkcyjne, liczba dotychczasowych zleceń, patenty itp.,
 • dotychczasowe doświadczenie we współpracy międzynarodowej,
 • posiadane certyfikaty międzynarodowe, na przykład ISO lub oznakowanie CE,
 • docelowe rynki, na których firma poszukuje partnerów,
 • oczekiwania względem poszukiwanego partnera biznesowego lub technologicznego i charakteru samej współpracy.

  Pamiętaj, że baza nie służy do promocji oferty firm wśród klientów indywidualnych, lecz do poszukiwania współpracy b2b lub technologicznej, nie stosuj więc języka marketingowego – połóż nacisk na mierzalne aspekty działalności i na mocne strony firmy, które można potwierdzić konkretnymi przykładami.

  To ważne, by na podstawie lektury profilu inne firmy mogły w łatwy sposób ocenić, czy spełniają postawione warunki i czy są zainteresowane współpracą.

  Dane z wypełnionego formularza zostaną przekazane do ośrodka Sieci właściwego ze względu na miejsce, gdzie firma jest zarejestrowana. Lista wszystkich ośrodków Enterprise Europe Network działających w Polsce

  Profile publikowane są w bazie, do której dostęp mają wszystkie ośrodki Sieci. Mogą przetłumaczyć je na język danego kraju lub promować wśród lokalnych firm w oryginalnej, angielskiej wersji.

  Enterprise Europe Network zastrzega sobie możliwość modyfikacji podanych w formularzu treści, a także niezamieszczenia profilu w bazie lub jego usunięcie, jeśli profil ten otrzyma negatywną ocenę pod kątem możliwości nawiązania współpracy za jej pośrednictwem.

  W przypadku nawiązania przy wsparciu Sieci relacji biznesowej z partnerem zagranicznym, właściwy ośrodek Enterprise Europe Network zwróci się do przedsiębiorcy o udostępnienie informacji na temat tej relacji, obejmujących nazwę firmy – partnera, przedmiot współpracy oraz zrealizowane do tej pory działania. Powyższe informacje pozyskiwane są wyłącznie dla celów monitorowania i oceny efektywności działalności Sieci i bez zgody wszystkich zainteresowanych stron nie będą ujawniane żadnym podmiotom trzecim, z wyjątkiem Agencji Wykonawczej do Spraw Europejskiej Rady Innowacji i Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EISMEA) w ramach sprawozdawczości z realizacji projektu Enterprise Europe Network.

 • żródło;www.parp.gov.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj