Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

27 Międzynarodowy Konkurs na Projekt Biżuterii z Bursztynem AMBERIF DESIGN AWARD 2023

przeczytano 118

Drodzy Przyjaciele Legnickiego Festiwalu SREBRO,

już wkrótce (22-25.03.) spotkamy się w Gdańsku – Światowej Stolicy Bursztynu. Na Międzynarodowych Targach Bursztynu i Biżuterii Amberif gościć będziemy wraz z wystawą biżuterii „Dotyk”. Ekspozycja obejmuje kilkadziesiąt prac artystów z 13 krajów, zakwalifikowanych do 30. edycji Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej, który został zorganizowany w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO w 2022 r. Zapraszamy na nasze stoisko, które tradycyjnie znajdować się będzie w hali C, w sąsiedztwie Galerii Projektantów.

Przypominamy również, że nadal trwa nabór zgłoszeń do 27. Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem Amberif Design Award, organizowanego przez Targi Amberif. Tematem tegorocznej edycji został „Symbol nadziei”, a termin wysyłania zgłoszeń mija 31 maja 2023 r.

AMBERIF DESIGN AWARD

Miło nam zaprezentować temat 27 Międzynarodowego Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem AMBERIF DESIGN AWARD 2023.

Symbol nadziei 

Noszenie biżuterii przynosi nadzieję. Z jednej strony biżuteria wzmacnia naszą psychikę. Komunikuje naszą osobistą odwagę i wspiera nas w zajmowaniu konkretnego stanowiska. Symbole nosimy w sposób, który daje nam nadzieję na przezwyciężenie naszych wewnętrznych słabości. Dzięki biżuterii możemy również uzbroić się do gotowości na kryzysy, które pochodzą z zewnątrz, a obecnie silnie wpływają na nasze życie i mu zagrażają. 

Z drugiej strony biżuteria daje możliwość czerpania siły z zewnątrz. Poprzez noszony symbol, będący formą porozumiewania się z innymi, wzmacnia w nas nadzieję, że nie jesteśmy sami. Wykonana z ciepłego materiału, jakim jest bursztyn, wspiera nas niczym amulet – nawet w przypadku trudności zdrowotnych. Umacnia nas pomimo naszej wrażliwości i daje nam siłę do przezwyciężania lęków. Jest promieniem nadziei emanującym ze środowiska osobistego na społeczne i polityczne. Jak wygląda biżuteria, która daje dziś nam nadzieję, wzmacnia nas w kryzysach i pomaga przez nie przejść?  

Wkrótce zostanie uruchomiony formularz zgłoszenia do konkursu.
Uprzejmie informujemy, że termin nadsyłania prac upływa 31.05.2023, natomiast Gala Wręczenia Nagród planowana jest podczas Targów Amberif Autumn 2023 w październiku 2023.

żródło:

galeria.legnica.eu

silver.legnica.eu

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też