Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Konkursy

Romanian Jewelry Week

przeczytano 463

31. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej JAKOŚĆ w Bukareszcie i Warszawie

Po premierowym pokazie w Legnicy 31. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej rozpoczął tournée po muzeach, galeriach i wydarzeniach poświęconych współczesnemu złotnictwu i wzornictwu.

W terminie 4-8 października część wystawy pokonkursowej JAKOŚĆ zagości w Bukareszcie w ramach kolejnej edycji Romanian Jewelry Week (Rumuński Tydzień Biżuterii).

Nie jest to pierwsza współpraca Galerii Sztuki ze Stowarzyszeniem na Rzecz Biżuterii Assamblage z Rumunii. Legnickie wystawy towarzyszą wydarzeniom w Bukareszcie od 2021 r., a dyrektorka Galerii – Justyna Teodorczyk w tym roku po raz trzeci zagości w gronie jurorów konkursowej wystawy organizowanej w ramach ROJW.

Kolejnym miejscem prezentacji wystawy jest Warszawa, gdzie podczas Targów Złotniczo Jubilerskich GOLDEXPO na stoisku Galerii Sztuki zobaczymy kilka prac z legnickiej wystawy JAKOŚĆ. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 października.

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też