Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
TARGI

Spotkanie handlowe JUBINALE Christmas 7-8.11.2017

przeczytano 1950

Serdecznie zapraszamy do  dwudniowego spotkania handlowego JUBINALE Christmas 7-8.11.2017.

Okres przedświąteczny to w biznesie najgorętszy okres roku, do którego każdy przedsiębiorca powinien przygotować się dużo wcześniej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji dwudniowego spotkania handlowego JUBINALE Christmas, którego pomysłodawcą jest PB GROUP, organizator letnich targów JUBINALE. Kolejna udana edycja imprezy w roku 2016 potwierdziła zapotrzebowanie na tego typu wydarzenie dla branży jubilerskiej organizowane w południowym regionie Polski. Kolejne spotkanie odbędzie się w nowoczesnej hali wystawowej Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, w dniach 7-8.11.2017 (wtorek, środa).

JUBINALE Christmas ma charakter zamknięty (B2B), pozwalając na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień przed ważnym dla branży jubilerskiej sezonem świątecznym. W spotkaniu udział biorą, podobnie jak na imprezach targowych, producenci i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej oraz kupcy (wyłącznie branżowi) głównie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Formuła spotkania zapewnia firmom biorącym udział oszczędność czasu i nakładów finansowych na dotarcie z ofertą świąteczną do stałych i nowych odbiorców.

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj