Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu

SWRAiZ jest jedyną wyższą uczelnią w Polsce edukującą artystów rzemieślników w branży jubilerstwa, znawstwa kamieni szlachetnych oraz konserwacji dzieł sztuki. SWRAIZ jako jedna z nielicznych w Europie prowadzi studia z zakresu gemmologii.Adres:
Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu
Pl. Św. Macieja 21
50-244 Wrocław
woj.: dolnośląskie

Pozostałe dane:
Tel.: 71 791 77 22 wewn. 1
E-mail : sekretariat@swraiz.pl

W Internecie:
http://https://swraiz.pl/Branże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Wyższe szkoły zawodowe
  • Kursy i szkolenia zawodowe
  • Kształcenie podyplomowe

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Cała Polska


Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu jest jedyną wyższą uczelnią w Polsce edukującą artystów rzemieślników w branży jubilerstwa, znawstwa kamieni szlachetnych oraz konserwacji dzieł sztuki. SWRAIZ jako jedna z nielicznych w Europie prowadzi studia z zakresu gemmologii, czyli nauki o kamieniach szlachetnych. Kształcenie specjalistów odbywa się na poziomie licencjackim w systemie studiów dziennych oraz zaocznych. Uczelnia jest nastawiona na przygotowanie wysoko wykwalifikowanych fachowców potrafiących samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą. Programy realizowane są przez doświadczoną własną kadrę oraz wykładowców Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej i Akademii Sztuk Pięknych.

 

Fot. SWRAiZ.SWRAiZ kształci na poziomie:

  • studia wyższe, kierunek OCHRONA DÓBR KULTURY, na specjalnościach: KONSERWACJA I RESTAURACJA DZIEŁ SZTUKI, JUBILERSTWO I RZECZOZNAWSTWO KAMIENI SZLACHETNYCH.
  • kursy zawodowe.

 

Dlaczego warto studiować w Szkole Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania?

 

Studenci zdobywają umiejętności praktyczne w zakresie renowacji dzieł sztuki, jubilerstwa i rzeczoznawstwa kamieni szlachetnych.

  • Zajęcia prowadzą autorytety w dziedzinie sztuki, jubilerstwa i kamieni szlachetnych.
  • Zajęcia odbywają się w pracowniach i prowadzone są przez kadrę własną uczelni, wykładowców z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz specjalistów i praktyków, działających w dziedzinach rzemiosła artystycznego i gemmologii.
  • Uczelnia udostępnia swoim studentom bogatą ofertę praktyk w renomowanych firmach i pracowniach.
  • Po ukończeniu studiów absolwenci są przygotowani do samodzielnej pracy zawodowej w projektowaniu, odtwarzaniu, renowacji i restauracji przedmiotów z dziedziny rzemiosła artystycznego oraz w zakresie jubilerstwa i rzeczoznawstwa kamieni szlachetnych.

Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu prowadzi również kursy rzeczoznawców diamentów.


TAGI:
SWRAiZ Uczelnia szkola-wyzsza studia kursy szkolenia edukacja-artystow-rzemieslnikow konserwacja-dziel-sztuki gemmologia kursy-rzeczoznawcow-diamentow