Firma AG-AU DUBER Wojciech Duber

Firma AG-AU specjalizuje się w produkcji chemii do metali szlachetnych i kolorowych i jest w tej chwili jej największym polskim producentem. Większość wyrobów to oryginalne receptury opracowane przez właściciela mgr inż. chemii Wojciecha Dubera.Adres:
Firma AG-AU DUBER Wojciech Duber
Bartosza Głowackiego 2A /1
63-000 Środa Wlkp.
woj.: wielkopolskie

Pozostałe dane:
Tel.: 502 554 430 Wojciech Duber
Drugi tel.: 690 352 534 Rafał Duber
E-mail : duber@agauduber.pl

W Internecie:
http://www.agauduber.pl

Branże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Chemia dla jubilerów

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Firma AG-AU Duber powstała na początku czerwca 1990 r. Od początku działalności związana była z jubilerstwem i srebrem. Złociła biżuterię srebrną i odzyskiwała srebro z materiałów fotograficznych. Jednocześnie zaczęła produkować płyn do czyszczenia srebra. Rozwijając produkcję środków chemicznych stosowanych w technologii złotniczej, produkowała także chemię gospodarczą.

W chwili obecnej firma AG-AU specjalizuje się w produkcji chemii do metali szlachetnych i kolorowych i jest w tej chwili jej największym polskim producentem. Dzięki naszym produktom możliwe jest bezpieczne i skuteczne czyszczenie biżuterii wykonanej ze złota, srebra, miedzi i jej stopów, a także oznaczanie prób biżuterii, jej oksydowanie, wybłyszczanie, chromowanie i prace naprawcze. Większość wyrobów to oryginalne receptury opracowane przez właściciela mgr inż. chemii Wojciecha Dubera.

Firma AG-AU DUBER jest przedsiębiorstwem rodzinnym, ale dzięki jakości swoich wyrobów uzyskaliśmy ogólnopolskie znaczenie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jubilerskich, jak i klientów indywidualnych. Dokładamy starań, aby nasze produkty były w jak najbardziej przystępnych cenach. Przedsiębiorstwo ciągle rozszerza asortyment produkowanych wyrobów i poprawia jakość już wytwarzanych, mimo że opakowania i etykiety się nie zmieniają. 

Misją firmy jest zapewnienie zakładom jubilerskim pełnego zaopatrzenia w produkty chemiczne stosowane w technologii złotniczej a także dostarczeniu klientom indywidualnym niezbędnych środków pomocnych w domowym czyszczeniu biżuterii.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, prosimy o skontaktowanie się z nami – odpowiemy na nie jak najszybciej. Na stronie mogą znaleźć Państwo także praktyczne informacje związane z czyszczeniem i pielęgnacją wyrobów ze srebra oraz złota i innych metali.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do nawiązania współpracy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

 

Wojciech Duber - właściciel firmyZapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy AG-AU Duber Wojciech Duber:

 

KATALOG PRODUKTÓW FIRMY AG-AU Duber

 


TAGI:
AG-AU Duber Chemia-do-metali-szlachetnych Chemia-do-metali-kolorowych Oryginalne-receptury Plyny-czyszczace Emulsje-czyszczace Chusteczki-do-czyszczenia Chusteczki-z-nadrukiem Rekawiczki-do-czyszczenia Zestawy Plytki-do-czyszczenia Chemia-dla-jubilerow Kapiele-do-barwienia-tzw-oksydy Ciecze-probiercze-i-podobne Pasty-polerskie Kleje Woski-odlewnicze Kapiele-galwaniczne chemia