TARGI JUBINALE

PB GROUP działa na rynku jubilerskim i zegarmistrzowskim od prawie 20 lat. Realizujemy dla branży następujące projekty: międzynarodowe targi biżuterii i zegarków JUBINALE, internetową giełdę jubilerską JUBICOM.eu, PB Katalog, PB-STUDIO.pl, PB.INFO.pl.



Adres:
TARGI JUBINALE
Galicyjska 9
31-586 Kraków
woj.: małopolskie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 58 520 90 99
Fax.: +48 58 520 10 13
E-mail : info@jubinale.com
Drugi e-mail : info@pb-group.eu

W Internecie:
http://www.jubinale.com
http://www.pb-group.eu



Adres:
Edisona 3/3
80-172 Gdańsk

Kontakt:
Tel.: +48 58 520 90 99
E-mail : info@pb-group.eu


Branże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Filmowanie biżuterii
  • Fotografia biżuterii
  • Kampanie reklamowe i promocyjne
  • Organizatorzy targów i wystaw jubilerskich
  • Katalogi branżowe

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


PB Group dostarcza wyspecjalizowane produkty dla branży jubilerskiej.

PB GROUP działa na polskim rynku jubilerskim i zegarmistrzowskim od prawie 20 lat. Obecnie realizujemy dla branży następujące projekty:
JUBINALE - Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków. Kraków, 07-09.06.2018
JUBINALE Christmas - Spotkanie Handlowe. Kraków, 13-14.11.2018
JUBICOM.eu – internetowa, międzynarodowa giełda jubilerska
PB-KATALOG.pl – rocznik branżowy
PB-STUDIO.pl – studio profesjonalnej fotografii biżuterii oraz projektowanie stron www
PB.INFO.pl – portal modowo-jubilerski



JUBINALE

11. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. 11. edycja targów odbędzie się w dniach 07-09.06.2018 roku, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne. 

W 2017 roku, prawie 230 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów. 

Na targach JUBINALE można zapoznać się z nowościami ze wszystkich sektorów branży jubilerskiej oraz zegarkowej: biżuteria złota i srebrna, biżuteria z bursztynem i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria designerska i lifestylowa, kamienie, zegarki i zegary, opakowania, narzędzia i maszyny, stowarzyszenia, organizacje, prasa branżowa oraz inne. Jest to zatem idealne miejsce wymiany doświadczeń, spotkań dla stałych partnerów biznesowych, poznanie nowych możliwości i zawarcie korzystnych transakcji handlowych.

Atrakcyjne położenie Krakowa sprzyja dotarciu wszystkim zmotoryzowanym jak również tym, którzy zechcą skorzystać z linii lotniczych, ponieważ w niedalekiej odległości od Centrum mieści się lotnisko Kraków Balice.

Zapraszamy zatem do Krakowa, aby zdobyć idealnych partnerów dla Państwa firmy, poznać najnowsze trendy, skorzystać z najlepszych ofert branżowych oraz odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Europy.

Do zobaczenia w Krakowie!

 

JUBINALE Christmas

JUBINALE Christmas jest dwudniowym spotkaniem handlowym skierowanym do branży jubilerskiej, odbywającym się tuż przed intensywnym czasem świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie dedykowane jest firmom powiązanym z branżą jubilerską i zegarkową (B2B). Pozwala na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów biznesowych. Wystawcami są producenci, importerzy, hurtownicy i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej z Polski oraz zagranicy. Kupcami i Gośćmi są wyłącznie osoby powiązane z branżą jubilerską, między innymi właściciele galerii, sklepów internetowych, stacjonarnych sklepów i salonów jubilerskich z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Przybycie do Krakowa w tym jesiennym terminie pozwala na spotkanie wielu firm w jednym miejscu i o jednym czasie.

Trzecia edycja spotkania JUBINALE Christmas odbędzie się w dniach 13-14.11.2018 roku w nowoczesnej hali EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Zapraszamy więc jesienią do Krakowa, by w dużym spokoju i miłej atmosferze dokonać osobistego wyboru z szerokiej gamy produktów i ofert przygotowanych przez firmy specjalnie na ten czas.

Do zobaczenia w Krakowie!






TAGI:
targi gielda studio bizuteria zegarki Krakow zloto srebro bursztyn jubinale wystawa pierscionek kolczyki lancuszek wisiorek