Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe - rozpoznawalna, targowa marka z blisko 30-letnią tradycją.Adres:
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
woj.: pomorskie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 58 554 92 00
Fax.: +48 58 554 92 07
E-mail : sekretariat@amberexpo.pl
Drugi e-mail : marketing@amberexpo.pl

W Internecie:
http://www.amberexpo.plBranże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Organizatorzy targów i wystaw jubilerskich

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Spółka specjalizuje się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych. Siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich SA jest nowoczesne, wielofunkcyjne i doskonale wyposażone Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku-Letnicy.

W kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie znajdują się wysoko cenione w branży specjalistyczne imprezy, jak: Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, Międzynarodowe Targi Bursztynu AMBERMART, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO wraz z Konferencją Naukowo-Techniczną NATCON,  Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH.

W 2015 roku w AMBEREXPO odbyło się niemal 100 imprez, uczestniczyło w nich 185 tys. gości. Te statystyki lokują MTG SA w ścisłej czołówce krajowych organizatorów targów.

Od 1996 r. MTG organizują także gdański Jarmark Bożonarodzeniowy oraz słynny w kraju i zagranicą Jarmark św. Dominika.

 

 


TAGI:
miedzynarodowe-targi-jubilerskie AMBERIF AMBERMART JARMARK-SW-DOMINIKA