Lightup - Fotografia dla jubilerów

Zajmujemy się fotograficzną obsługą firm jubilerskich. Zdjęcia na najwyższym poziomie, szybkie terminy, oraz korzystne ceny to nasza wizytówka. Specjalizacja pozwala nam dokładnie znać Wasze potrzeby i szybko reagować na zapotrzebowanie rynku.Adres:
Lightup - Fotografia dla jubilerów
Literacka
Poznań
woj.: wielkopolskie

Pozostałe dane:
Tel.: 509473209
E-mail : kontakt@lightup.waw.pl

W Internecie:
http://www.lightup.waw.pl/dla-jubilerow/Skoro tu trafiłeś/aś to na pewno zajmujesz się produkcją i sprzedażą biżuterii. Prawda? Nie jesteś też Apart-em ani Yes-em? 😉 Twój biznes jest trochę mniejszy i zastanawiasz się co zrobić żeby zwiększyć swoją sprzedaż. Oczywistym, pierwszym wyborem wydają się być lepsze zdjęcia. Skoro to czytasz, pewnie szukasz kogoś kto pomoże Ci w tej kwestii. I być może robisz to nie pierwszy raz. Inne studia fotograficzne choć robią fajne zdjęcia, na biżuterii “poległy”. Szukasz kogoś kto ma w tym doświadczenie. Zrobi zdjęcia szybko, dobrze i w przystępnej cenie. Trafiłeś/aś lepiej niż myślisz. Fotografowaniem biżuterii zajmuję się od co najmniej 10 lat a wcześniej byłem… jubilerem :). Tak, złotnictwo to mój wyuczony zawód. Z czasem jednak wygrała fotografia, oraz zainteresowanie systemami sprzedaży biżuterii w Internecie. Moje doświadczenie i długoletnia praca z klientami pomoże Ci w usystematyzowaniu wiedzy, optymalizacji Twoich działań z zakresu reklamy. Odpowiem na pytanie “jak zacząć zarabiać”. Powiem Ci co poprawić, na czym się skoncentrować a co, po prostu, sobie odpuścić. Być może zajmę się Tym za Ciebie. Skontaktuj się ze mną, zostaw namiary na swój sklep Internetowy oraz numer telefonu. Razem ustalimy co zrobić by Twój sklep wyglądał, działał i sprzedawał lepiej!


TAGI:
fotografia zdjecia-bizuterii zdjecia packshot zdjecia-na-bialym-tle fotografia-reklamowa zdjecia-dla-jubilerow lightup photography