Michelson Diamonds Global

Michelson Diamonds Global to firma zajmująca się obrotem oszlifowanymi diamentami oraz szlachetnymi kamieniami kolorowymi pochodzenia naturalnego, od wielu lat współpracująca zarówno z odbiorcami hurtowymi, jubilerami, jak i osobami indywidualnymi. Michelson Diamonds Global to także lider na rynku jubilerskim.Adres:
Michelson Diamonds Global
Śmiała 26
00-137 Warszawa
woj.: mazowieckie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 22 299 73 73
Drugi tel.: +48 530 006 220
E-mail : sklep@michelson.pl

W Internecie:
http://https://blog.michelson.pl/?_gl=1*133uxiv*_gcl_au*NTU1OTgyODM5LjE3MDMwMzA0MTk.
http://www.michelson.plProwadzi sprzedaż biżuterii autorskiej, projektowanej przez zespół wykwalifikowanych wzorcarzy oraz sygnowanej jej logotypem. Każdy z tworzonych wzorów jest owocem pasji, wykonany w sposób niezwykle precyzyjny, w formie zgodnej z obowiązującymi trendami modowymi oraz indywidualnymi preferencjami Klientów. To dzięki tym właśnie cechom kolekcje Michelson Diamonds Global wyróżniają się na tle konkurencji, ciesząc się olbrzymią popularnością wśród pasjonatów prawdziwego piękna.

Portfolio Michelson Diamonds Global to przede wszystkim unikalne wzornictwo biżuterii produkowanej seryjnie. Dzięki swej niepowtarzalności, a także wysokiej jakości wykonania, codziennie zdobywają zainteresowanie oraz uznanie coraz większego grona Klientów. Poza produkcją firma oferuje możliwość tworzenia wyrobów na specjalne zamówienie. Wysoce zindywidualizowane projekty powstają ściśle wg wskazówek i preferencji Klienta, dopasowane są do jego potrzeb i oczekiwań, a także wykonane z najwyższą dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Inspirację dla tych wzorów specjalnych nierzadko stanowią też wybrane wpierw przez Klienta kamienie, do których tworzona jest wyjątkowa i perfekcyjna oprawa. Bogaty wachlarz możliwości połączony z doświadczeniem i pasją projektantów to gwarancja piękna tej biżuterii.

Kamienie oferowane przez firmę są certyfikowane przez Michelson Diamonds Global, a także najbardziej uznane, najlepsze laboratoria gemmologiczne świata: GIA, IGI oraz HRD, co stanowi potwierdzenie najwyższej jakości prezentowanych przez firmę minerałów.
TAGI:
obrot-oszlifowanymi-diamentami oraz-szlachetnymi-kamieniami-kolorowymi sprzedaz-bizuterii-autorskiej