Diamonds LAB

Badanie kamieni jubilerskich, certyfikowanie wyrobów z kamieniami szlachetnymi. Firma DIAMONDS LAB posiada wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne umiejętności pozwalające zaoferować produkty oraz usługi najwyższej jakości.Adres:
Diamonds LAB
Św. Szczepana 38 /3
61-465 Poznań
woj.: wielkopolskie

Pozostałe dane:
Tel.: Tel: +48 (61) 832 14 25
Drugi tel.: +48 602 390 419
Fax.: +48 (61) 832 14 25
E-mail : diamondslab@diamondslab.pl

W Internecie:
http://www.diamondslab.plSprowadzamy

Brylanty, diamenty, rozety diamentowe, szlachetne kamienie kolorowe, naturalne diamenty kolorowe we wszystkich rozmiarach i kształtach.

Współpraca

Współpracujemy naukowo z ośrodkami w Belgii (AWDC), w Niemczech (Idar Oberstein, Hamburg) i w Rosji (Uniwersytet Moskiewski im. Łomonosowa)

Oferta usług

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem gemmologicznym. Komponujemy portfel kamieni lokacyjnych. Sortujemy kamienie wg. rozmiarów do opraw kanałowych.

Na życzenie klienta sprowadzamy:

  • Brylanty we wszystkich rozmiarach,
  • Diamenty w starym szlifie,
  • Rozety diamentowe,
  • Szlachetne kamienie kolorowe m.in. szmaragdy, szafiry, rubiny, tanzanity,
  • Naturalne diamenty kolorowe we wszystkich rozmiarach i kształtach.

Kamienie certyfikowane są przez HRD, GIA, IGI. Współpracujemy naukowo z ośrodkami: w Belgii (AWDC ), w Niemczech (Idar Oberstein, Hamburg) i w Rosji (Uniwersytet Moskiewski im. Łomonosowa).

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem gemmologicznym. Posiadamy kadrę naukową z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Komponujemy portfel kamieni lokacyjnych. Sortujemy kamienie wg. rozmiarów do opraw kanałowych. Zapraszamy do współpracy złotników, antykwariuszy i odlewnie.

Zapraszamy do stałej współpracy i zapoznania się z naszą ofertą. Aktualnym oraz przyszłym Klientom i Partnerom dziękujemy za zaufanie.


TAGI:
diamenty Badanie-kamieni-jubilerskich certyfikowanie-wyrobow-z-kamieniami-szlachetnymi Daimonds-Lab