Arenart CH Galeria Mokotów

Projektujemy niespotykaną biżuterię w limitowanych kolekcjach, o wysokiej jakości, staliśmy się jubilerem rozpoznawalnym z wyjątkowych wzorów...Adres:
Arenart CH Galeria Mokotów
Wołoska 12
Warszawa
woj.: mazowieckie

Pozostałe dane:
Tel.: 507026027
E-mail : esklep@arenart.pl

W Internecie:
http://arenart.plTworzymy polską, rodzinną markę jubilerską, którą założyliśmy razem w 2007 roku. Kierowaliśmy się chęcią stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego.Przez ten czas nauczyliśmy się słuchać naszych klientów i zdobyliśmy ich zaufanie.

Projektując niespotykaną biżuterię w limitowanych kolekcjach, o wysokiej jakości, staliśmy się jubilerem rozpoznawalnym z wyjątkowych wzorów... Małych dzieł sztuki.

Pasją naszego życia są podróże, które inspirują nas do tworzenia. Z każdego wyjazdu przywozimy inspiracje, które pobudzają do twórczego działania. Dzięki nim projektujemy nowe kolekcje.

Słowo, które najlepiej nas opisuje to FOREVER. Jest ono zarówno częścią nazwy naszej firmy, jak i filozofii, ponieważ nasza biżuteria jest na zawsze.

Towarzyszymy naszym klientom w najpiękniejszych momentach życia, podczas zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości. Pragniemy, aby te chwile radości zostały z Wami na zawsze…

Zamknięte w małej brylantowej pamiątce FOREVER.


TAGI:
brylanty diamenty slub zareczyny pierscionek-zareczynowy obraczki zloto bizuteria