Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka

Pracownia Ślubna powstała w 2000 roku, powstała z pasji tworzenia i miłości do piękna. Stworzenie kreacji, która zapewni Pannie Młodej poczucie wyjątkowości i sprawi, że będzie olśniewać jest dla mnie największą satysfakcją.Adres:
Pracownia Ślubna Patrycja Pardyka
Lilii Wodnych 28
87-100 Toruń
woj.: dolnośląskie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 500 085 137
Drugi tel.: +48 606 706 171
E-mail : biuro@patrycjapardyka.pl

W Internecie:
http://www.patrycjapardyka.pl

Branże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Suknie ślubne

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Cała Polska


Pragnę podzielić się z Państwem doświadczeniem i profesjonalizmem swoim i mojego zespołu. Łącząc najwyższą jakość usług z dbałością o szczegóły zapewnić, że wykonana przez nas suknia spełni wszystkie oczekiwania.

Otwierając się na wszelkie pomysły służę indywidualnymi konsultacjami i fachowym doradztwem, nieograniczoną gamą tkanin, aplikacji, haftów oraz możliwością sprowadzania ich na specjalne zamówienie.

Projektując strój ślubny dbam również o każdy jego szczegół. Proponuję zatem uzupełnienie go o niezbędne dodatki, wszystkie starannie dobrane do niepowtarzalnej kreacji oraz indywidualnych wymagań Panny Młodej. Welon, torebkę, rękawiczki czy biżuterię również pomożemy wybrać tak, aby idealnie pasowały do charakteru całości kreacji jednocześnie spełniając kaprysy Panny Młodej.
TAGI:
slubne suknie bizuteria