SIXSILVER

SIXSILVER to miejsce dla wielbicieli wyrobów jubilerskich, poszukujących coraz to nowszych doznań estetycznych. Gwarancja najwyższej jakości łączy się tu z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem, co pozwala zaspokoić pragnienie piękna i finezji.Adres:
SIXSILVER
Zwycięstwa 1
44-100 Gliwice
woj.: śląskie

Pozostałe dane:
Tel.: 730602626
E-mail : kontakt@sixsilver.pl

W Internecie:
http://https://sixsilver.pl/SIXSILVER to miejsce dla wielbicieli wyrobów jubilerskich, poszukujących coraz to nowszych doznań estetycznych. Gwarancja najwyższej jakości łączy się tu z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem, co pozwala zaspokoić pragnienie piękna i finezji.

W naszej ofercie posiadamy ponad 300 wzorów obrączek ślubnych wykonanych przez najwyższej klasy złotników, co gwarantuje niedoścignioną jakość i niespotykane wzornictwo. Obrączki ślubne, które u nas zamówicie, wykonywane są zwykle w terminie 14 dni, jednak istnieje możliwość realizacji zamówień ekspresowych. Panowie stojący przed decyzją o oświadczynach znajdą u nas ogromny asortyment pierścionków zaręczynowych.

Specjalnie dla Was w salonie w Gliwicach przygotowaliśmy dedykowane miejsce, w którym bez pośpiechu będziecie mogli wraz z naszym doradcą pochylić się nad kolekcją obrączek ślubnych. Zachęcamy Was do wcześniejszego umówienia się na spotkanie pod naszym numerem telefonu lub drogą mailową. Nasz Salon jest otwarty 6 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów SixSilver w Gliwicach ul. Zwycięstwa 1, w CH Arena przy al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 w Gliwicach, oraz w Bytomiu w CH Agora Bytom (parter), pl. Kościuszki 1a. Osoby spoza Śląska zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym sixsilver.pl.


TAGI:
bizuteria pierscionek-zareczynowy pierscionki-zareczynowe obraczki-slubne kolczyki naszyjniki bransoletki pierscionki bizuteria-meska zawieszki czyszczenie-bizuterii skup-zlota pierscionek-zareczynowy-z-diamentem