Emwear Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się handlem metalami szlachetnymi w różnej postaci: zarówno półfabrykatów jak i półproduktów. Posiadamy w stałej sprzedaży granulat srebra i złota pochodzący od rafinerii akredytowanych w LBMA.Adres:
Emwear Sp. z o.o.
Patriotów 309
04-767 Warszawa
woj.: mazowieckie

Pozostałe dane:
Tel.: 22 299 22 16
E-mail : biuro@emwear.pl
Drugi e-mail : biuro@emwear.pl

W Internecie:
http://www.emwear.pl

Branże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Metale szlachetne

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Cała Polska


Jesteśmy firmą zajmujacą się handlem metalami szlachetnymi w różnej postaci: zarówno półfabrykatów jak i półproduktów. Nabyte doświadczenie umożliwia nam skuteczne rozpoznanie potrzeb rynku, dzieki czemu stale uzyskujemy uznanie Klientów.
Naszą ofertę kierujemy tylko i wyłącznie do firm. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorcami zawodowo trudniącymi się przerobem metali szlachetnych.
Jesteśmy firmą, którą cechuje elastyczne podejście do zawieranych transakcji. Przy prowadzeniu działalności uwzględniamy interes Kontrahenta. Oferujemy towary w konkurencyjnych cenach zarówno dla odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Stałych Klientów honorujemy odpowiednimi zniżkami i rabatami ustalanymi indywidualnie przy zawieraniu transakcji.
Jesteśmy transparentną firmą, która składa co rocznie sprawozdania finansowe do Monitora Sądowego i Gospodarczego zgodnie z obowiązującymi normami prawa gospodarczego. Umożliwia to weryfikację naszej Spółki jako potencjalnego kontrahenta. Nad odpowiednią wykładnią zawiłych i stale zmieniających się regulacji podatkowych w prowadzeniu firmy czuwa renomowana Kancelaria Podatkowa.
Posiadamy w stałej sprzedaży granulat srebra i złota pochodzący od rafinerii akredytowanych w LBMA. Do każdej dostawy dołączamy certyfikat producenta będący gwarancją jakości. Oferujemy granulaty najwyższej próby 999,9. Oferowane przez nas półfabrykaty są wykorzystywane we wszelkich gałęziach przemysłu. Na zamówienie Klienta jesteśmy w stanie zaoferować również inne pierwiastki takie jak platyna, pallad i rod.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców stale rozszerzamy asortyment związany z półproduktami ze złota i srebra takimi jak rurki, blachy, druty, taśmy. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyrobów jubilerskich ze złota próby 585 ocechowanymi w polskim Urzędzie Probierczym. Oferujemy możliwość zamówienia tzw. łańcuszków na metry.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Na wszelkie zapytania udzielamy niezwłocznych odpowiedzi.Oferujemy granulat srebra najwyższej jakości Ag 999,9 udokumentowanej odpowiednimi certyfikatami renomowanych producentów z całej Unii Europejskiej w najlepszych cenach w odniesieniu do giełdy LBMA.

Ponadto oferujemy do sprzedaży platynę Pt 999+ i pallad 999+ w różnej postaci oraz złoto próby Ag 999,9 w formie granulatu.

W celu zdywersyfikowania portfela szukamy dostawców metali szlachetnych, którymi to obrót stanowi główny przedmiot działalności Spółki.

Skupujemy:

  1. Złom metali szlachetnych w wszelkiej postaci
  2. Srebro – granulat, sztabki
  3. Złoto  – sztabki inwestycyjne, wyroby jubilerskie
  4. Platyna – dowolna forma, ale najwyższa czystość Pt 999+

Wszelkie oferty prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w oddzielnej zakładce na stronie.
TAGI:
metale-szlachetne granulat-srebra granulat-zlota platyna rod pallad druty-srebrne druty-zlote