AMBERMODA

Ambermoda to firma rodzinna - tajemnice projektowania biżuterii przekazywane są w niej już od trzech pokoleń.Adres:
AMBERMODA
Grunwaldzka 12-16
81-759 Sopot
woj.: pomorskie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 501502789
E-mail : mg@ambermoda.com

W Internecie:
http://www.ambermoda.comBranże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Twórca unikatowej biżuterii
  • Projektowanie biżuterii
  • Wyroby z bursztynem
  • Biżuteria artystyczna
  • Polska
  • Artyści

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Ambermoda Danuty i Mariusza Gliwińskich to marka od wielu lat obecna na światowym rynku biżuterii. Kolekcja ma unikatowy charakter i wykonana jest wyłącznie z najlepszej jakości naturalnego bursztynu bałtyckiego. Każdy wyrób jest sygnowany podpisem autora i logo firmy oraz certyfikatem jakości. Firma stale współpracuje z kreatorami mody, bierze udział w konkursach i międzynarodowych prezentacjach biżuterii - min. jako jedyna polska firma otrzymała miejsce w sekcji Stylemakers na ekskluzywnych targach jubilerskich JCK w Las Vegas oraz w designers' row na WGJ w Tucson. Szczególnym wyrazem uznania jest także włączenie kolekcji Ambermody do prestiżowego programu rządowego "Design in Poland", promującego polskie wzornictwo za granicą. Jako jedna z niewielu firm, Ambermoda posiada certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników, który nadawany jest wyłącznie firmom używającym naturalnego bałtyckiego bursztynu. Mariusz Gliwiński jest absolwentem ASP w Łodzi, a jego projekty inspirowane są sztuką, architekturą i podróżami.

Pracownia Ambermoda znajduje się w centrum Sopotu, tuż przy galerii autorskiej Mariusza Gliwińskiego przy Grunwaldzkiej 12-16 (Dom pod Wieżą). Pracownia ma formułę otwartą - zapraszamy tu klientów zainteresowanych procesem powstawania biżuterii, prowadzimy warsztaty i spotkania dla specjalnych gości.

 Zapraszamy do galerii autorskiej Mariusza Gliwińskiego przy ul. Grunwaldzkiej 12-16 (centrum Sopotu). Galeria otwarta jest codziennie od 12 do 20. Nasza kolekcja ma unikatowy charakter i wykonana jest wyłącznie ze starannie dobranego naturalnego bursztynu  bałtyckiego.  Uzupełnieniem kompozycji z bursztynu są kolorowe kamienie z całego świata. Do każdego zakupu dołączamy certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników z oryginalnym podpisem projektanta. Poza kolekcją biżuterii Mariusza Gliwińskiego prezentujemy wystawy czasowe, proponujemy także konsultacje z autorem i spotkania z modą. W przyległej pracowni otwartej można również obserwować proces powstawania biżuterii oraz wziąć udział w warsztatach bursztynowych. 


TAGI:
bursztyn producent-unikatowej-bizuterii bizuteria-artystyczna wyroby-z-bursztynem