ARGENT-POL P.P.H.U.

Firma ARGENT-POL istnieje na rynku jubilerskim od 1992 roku i od tego czasu jest liderem w produkcji biżuterii srebrnej. Produkuje wyroby ze srebra Ag 925.Adres:
ARGENT-POL P.P.H.U.
Kozielska 69 /12
44-121 Gliwice
woj.: śląskie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 601546443
Fax.: +48 122768266
E-mail : office@argent-pol.com.pl

W Internecie:
http://www.argent-pol.plAdres:
Belmont Avc. 5521 1/2/
60641 Chicago, Illinois

Kontakt:
Tel.: 1-773.545. 6336
E-mail : sales@argentpolusa.com


Branże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Zakład srebrniczy
  • Twórca unikatowej biżuterii
  • Polska
  • USA

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Firma specjalizuje się w produkcji naszyjników w postaci spiral i linek srebrnych o różnych wymiarach i grubości, na które posiada patenty i zastrzeżone wzory użytkowe. Jako jedyny na świecie producent wielu asortymentów w tym zakresie, firma ARGENT-POL z powodzeniem promuje swoje wyroby na międzynarodowych targach bizuterii w USA, Australii, Ameryce Południowej oraz wielu krajach europejskich. Oprócz wymienionego asortymentu oferujemy również takie wyroby jak: wisiorki, kolczyki, bransolety i pierścionki z cyrkonią oraz innymi kamieniami syntetycznymi. Ponadto produkujemy srebrne kulki, dyski oraz zapięcia rurkowe do naszyjników. 

Wszystkie produkty są produkowane w Polsce i sprzedawane na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, gdzie firma  otworzyła oddział, aby lepiej służyć klientom. Firma ma olbrzymie grono znanych i zadowolonych klientów we wszystkich krajach europejskich, Australii i Południowej Afryce.


TAGI:
argent-pol bizuteria-srebrna spirale-srebrne linki-srebrne naszyjniki-srebrne srebrne-kulki-i-dyski zapiecia-rurkowe-do-naszyjnikow