Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych

Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie prowadzi kursy zawodowe, w tym w zawodzie złotnik.Adres:
Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych
Rynek 2
20-111 Lublin
woj.: lubelskie

Pozostałe dane:
Tel.: 81 532 80 11
E-mail : izba@izba.lublin.pl

W Internecie:
http://izba.lublin.plIzba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie jest najstarszą organizacją samorządową rzemiosła na Lubelszczyźnie, która powstała w 1929 roku. Jest organizacją zrzeszającą na zasadach dobrowolności cechy, spółdzielnie rzemieślnicze oraz inne jednostki. Dzięki swojej działalności na rzecz rzemiosła i przedsiębiorczości jest zaliczana do tzw. instytucji z otoczenia biznesu. Izba zajmuje się szeroko pojętą oświatą zawodową, w tym działalnością szkoleniową i kwalifikacjami zawodowymi oraz egzaminami zawodowymi czeladniczymi, mistrzowskimi i sprawdzającymi. Przy Izbie funkcjonuje około 40 komisji egzaminacyjnych. Działalność egzaminacyjna dotyczy zarówno młodocianych, jaki osób dorosłych. Ponadto Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie zajmuje się promowaniem oświaty zawodowej poprzez realizację projektów unijnych. Jest także organem założycielskim i prowadzącym Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie. W Izbie zrzeszonych jest 30 organizacji rzemieślniczych. Nasza instytucja jako jedyna na Lubelszczyźnie należy do Związku Rzemiosła Polskiego i działa pod jego patronatem.
 

Misją Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie jest promowanie oświaty zawodowej, polskiego rzemiosła oraz przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie, na terenie całego kraju oraz poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.

 Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie prowadzi kursy zawodowe, w tym w zawodzie złotnik.

Kursy stanowią doskonałą propozycję dla osób, które pragną zdobyć atrakcyjny zawód i zwiększyć swoją szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy.

Każdy kurs zawodowy przygotowuje w zakresie wymaganej teorii i praktyki do uzyskania określonego tytułu zawodowego.

Wszystkie nasze kursy zawodowe są prowadzone według podstawy programowej opublikowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęcia odbywają się w Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych, podlegającemu Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości i zlokalizowanym w dogodnym miejscu na terenie miasta Lublin.

 

OFERUJEMY:

Szkolenie indywidualne – Kurs złotnik jubiler - 450 godz. w tym 100 godz. teorii i 350 godz. praktyki. Całość kursu odbywa się w pracowni jubilerskiej pod nadzorem mistrza szkolącego tylko dla jednej osoby. Kurs kończy się egzaminem czeladniczym w zawodzie złotnik jubiler. Cena kursu to 10000,00 zł plus egzamin czeladniczy 661,00 zł.

Wiek kursantów: bez ograniczeń.

Terminy: nabór ciągły wg kolejności zgłoszeń.

Informacje: Hanna Gieroba,  Kierownik IRiP w Lublinie Centrum Szkolenia, tel.81 532 80 11


TAGI:
kursy szkolenia-zawodowe