Diament Firma Jubilerska

Nasza firma ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży jubilerskiej. Zajmujemy się sprzedażą i produkcją biżuterii złotej i platynowej. Specjalizujemy się w ręcznie wykonywanych łańcuszkach i bransoletkach.Adres:
Diament Firma Jubilerska
Ostrobramska 75c II p. lok.2.32.2 04-175 Warszawa 75c II p. /2
04-175 Warszawa

Pozostałe dane:
Tel.: 691 60 30 60
E-mail : galeriadiament@gmail.com

W Internecie:
http://diamentgaleria.plBranże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Zakład złotniczy
  • Twórca unikatowej biżuterii
  • Rzeczoznawcy diamentów
  • Rzeczoznawcy kamieni kolorowych

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Jesteśmy przekonani, że wybierając wyroby z naszej oferty lub korzystając z naszych usług będziecie Państwo zadowoleni z jakości produktów i fachowej wiedzy, którą oferujemy. Serdecznie zapraszamy.

Nasza firma ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży jubilerskiej. Zajmujemy się sprzedażą i produkcją biżuterii złotej, platynowej oraz srebrnej.Wykonujemy obrączki ślubne zrealizujemy każdy Państwa projekt, pierścionki z brylantami, kamieniami kolorowymi oraz z cyrkoniami.Specjalizujemy się w ręcznie wykonywanych łańcuszkach i bransoletkach. Zajmujemy się sprzedażą diamentów i brylantów luzem z certyfikatami GIA. 

Oferowana biżuteria charakteryzuje się nietuzinkowym wzornictwem, proponujemy unikalne wzory projektowane w naszej pracowni. W prace nad biżuterią wkładamy serce i pasję do tworzenia pięknych, ekskluzywnych wyrobów. 

 

Fot. Nasz sklep: Diament Firma Jubilerska, C.H. Atrium Promenada, Warszawa.


TAGI:
Ekspert-diamentow Ekspert-kamieni-kolorowych Ekspert-perel Ekspert-wyrobow-jubilerskich Ekspert-monet Mistrz-zlotnictwa Szlifier-diamentow Ekspert-surowych-diamentow