Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
JUNIORZY

Beata Szafirowicz – uczennica ZSP im. J.Malczewskiego w Częstochowie

przeczytano 3690

Jubilerstwo, to jeden z najbardziej rozwijających kierunków artystycznych, dający olbrzymie możliwości, kreujący talent i wyobraźnię

Przystępując do ZSP im. J. Malczewskiego w Częstochowie, nie sądziła, że odnajdzie się na kierunku, jakim jest Jubilerstwo. Szybko jednak przekonała się, że to kierunek właśnie dla Niej.

Projektując swoją własną, niepowtarzalną biżuterię może spełniać się artystycznie. Praca ze srebrem oraz innymi metalami kolorowymi nauczyła Ją precyzji i cierpliwości. Oczywiście nie zawsze było łatwo, lecz jak twierdzi zawsze mogła liczyć na wsparcie swoich profesorów, dzięki którym nauczyła się dostrzegać piękno i estetykę wykonywanych prac. Przekazali Jej mnóstwo wiedzy, nie tylko zawodowej.

Beata Szafirowicz brała udział w licznych konkursach. Dzięki efektywnej pracy miała szansę uczestniczyć w stażu zagranicznym, który znacznie poszerzył Jej wiedzę i otworzył przede Nią nowe możliwości. Jej zdaniem, Jubilerstwo, to jeden z najbardziej rozwijających kierunków artystycznych, dający olbrzymie możliwości, kreujący talent i wyobraźnię.

 

 

Prezentacja wybranych prac Beaty Szafirowicz

 

Fot. Praca autorstwa Beaty Szafirowicz - Uczennicy ZSP im. J. Malczewskiego w Częstochowie

 

 

Fot. Praca autorstwa Beaty Szafirowicz - Uczennicy ZSP im. J. Malczewskiego w Częstochowie

 

Gratulujemy Beacie i życzymy nieustającej pasji i wytrwałości na drodze do zdobycia jubilerskiego mistrzostwa. 

Zespół redakcyjny jubilerzy.info.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też