Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Poniedziałkowe gorące wiadomości dla jubilerów, 12.03.2018

przeczytano 1761

Hot news to lista terminowych, najnowszych informacji istotnych dla osób związanych z branżą jubilerską. Jeżeli chcesz podzielić się ciekawym materiałem lub zakomunikować, podeślij go na adres: redakcja@jubilerzy.info.pl.

 

Biżuteria i zegarki z Belgii  - 14.03.2018 - spotkanie b2b w Warszawie

Zgłoszenia do 13 marca 2018!

Ambasada Belgii w Warszawie serdecznie zaprasza do kontaktu firmy zainteresowane wprowadzeniem na polski rynek biżuterii oraz zegarków z Belgii. W środę 14 marca w godzinach 14.30 – 17.00 zaplanowane są spotkania typu B2B, które zakończą się koktajlem z udziałem Pani Ambasador. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie: e-mail: varsovie@awex-wallonia.com

                                    

Seminarium eksportowe: Hongkong bramą do Chin

Rejestracja do 13 marca 2018!

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Hong Kong Trade Development Council mają zaszczyt zaprosić na seminarium eksportowe pt. "Hongkong bramą do Chin", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w dniu 15 marca 2018 r. Podczas seminarium obecni będą przedstawiciele HKTDC, Biura Ekonomiczno-Handlowego Hongkongu oraz InvestHK z siedzibą w Berlinie.

Więcej

Skorzystaj z bezpłatnej promocji firmy na targach China International Jewellery Fair

Przesyłanie materiałów promocyjnych tylko do 16.03.2018!

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z  promocji na targach China International Jewellery Fair w Pekinie, które odbędą się w dniach 13-16.04.2018 r., w zakresie:

• Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym;  

• Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych.

Więcej

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich – spotkanie informacyjne w Zamościu

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń!

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. Spotkanie odbędzie się w Zamościu 21 marca 2018 roku o godzinie 10:00 w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu (ul. Partyzantów 3, Zamość).

Więcej

 

Admin.

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj