Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Konkursy

Marcin Nowak - polski projektant biżuterii z prestiżową nagrodą

przeczytano 3053

Marcin Nowak przy pracy; fot. Arkadiusz Jankowski.

Polski projektant Marcin Nowak został zdobywcą Złotego Medalu Konkursu, w którym do rywalizacji stanęli projektanci biżuterii z całego świata. 

- Im dłużej patrzy się na ten unikatowy projekt, tym większy budzi on zachwyt. Ta biżuteria zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. - napisało Jury konkursu 2018 Solidscape Design Competition w uzasadnieniu wyniku. 

 

Fot. Złoty medal Konkursu 2018 SOLIDSCAPE DESIGN COMPETITION Marcina Nowaka.

 

Co roku, do finału konkursu trafiają najlepsze projekty, w których badane są granice najnowocześniejszej technologii z branży jubilerskiej – projektowania i druku 3D. Zwycięskie prace są prezentowane na najbardziej prestiżowych targach biżuterii i zegarków: JCK Las Vegas czy Baselworld, gdzie obecne są największe światowe marki a liczba odwiedzających sięga nawet 200 000. To już trzeci raz, kiedy Jury konkursu docenia naszego projektanta. W 2016 został finalistą tego samego konkursu, a w 2013 – zdobywcą Srebrnego Medalu za niezwykle innowacyjny na te czasy projekt bransolety z ukrytym pendrivem.

 

FOTOGALERIA

          

Fot. Vortex - pierścionek.

 

 

     

Fot. Vortex - pierścionek.                                                                                                Fot. Vortex Ring - wizualizacja na modelce.

 

     

Fot. Projekt bransolety z ukrytym pendrivem, nagrodzony Srebrnym medalem 2013 Solidscape Design Competition.

 

Fot. Pierścionek parametryczny, projekt z finału 2016 Solidscape Design Competition.

 

     

Fot. Pierścionek Vanity.

 

O PROJEKTANCIE - MARCINIE NOWAKU

Marcin Nowak - twórczy perfekcjonista, prekursor poszukujący innowacji. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych, Katedry Biżuterii w Łodzi. Laureat wielu nagród w Polsce i za granicą. Od 2006 roku specjalizuje się w komputerowym projektowaniu biżuterii 3D systemem CAD/CAM. W 2013 roku otworzył przewód doktorski w zakresie projektowania parametrycznego biżuterii z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Stawiając na synergię pasji i doświadczenia, tworzy spersonalizowaną biżuterię pod własną marką Novvak Jewellery. Odbiorcami są osoby ceniące indywidualność i oryginalne wzornictwo, z wykorzystaniem najszlachetniejszych metali i kamieni.

 

O FIRMIE NOVVAK JEWELLERY

Kontynuując rodzinną tradycję, od II pokoleń projektują wyjątkową, personalizowaną biżuterię, spełniając marzenia Klientów i dzieląc się z nimi pasją do piękna. Stawiając na synergię pasji i doświadczenia tworzą biżuterię, która jest dopełnieniem indywidualnego stylu ich Klientów, ceniących oryginalne wzornictwo, jakość i rzemiosło. Wszystkie produkty Novvak Jewellery odpowiadają światowym trendom, będąc zarazem autorskimi projektami Marcina Nowaka - absolwenta i wykładowcy w Katedrze Biżuterii na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

 

Źródło: Materiały prasowe firmy Novvak Jewellery.

 

Wizytówka firmy Novvak Jewellery na portalu jubilerzy.info.pl.

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj