Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

INSUR INVEST – ZAUFANIE WALUTĄ PRZYSZŁOŚCI

przeczytano 2964

 „Z nami masz wybór” - hasło przewodnie firmy INSUR INVEST oddaje doskonale bogatą ofertę multiagencji zawierającą produkty blisko 40 renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych, która  umożliwia zaproponowanie Klientom ubezpieczeń „szytych na miarę”, dopasowanych do ich potrzeb, zarówno pod względem optymalnego zakresu ochrony ubezpieczeniowej, jak również warunków finansowych.

W dniach 15-17 czerwca 2018 r., pod hasłem „Z nami masz wybór”, odbyła się ogólnopolska sesja dziennikarska poświęcona promocji firmy INSUR INVEST, którą zorganizował pan redaktor Stanisław Kaszyński. Dziennikarze z całego kraju oraz zaproszeni goście przybyli do ośrodka GLASPO, położonego nad Jeziorem Pątnowskim w Pątnowie k/Konina.  Spotkanie zaszczycili swoją obecnością również zaproszeni goście, między innymi: burmistrz Mogilna, pan Leszek Duszyński oraz prezes firmy GLASPO, pan Tomasz Opas.

INSUR INVEST, to jedna z pierwszych firm doradztwa ubezpieczeniowego w Polsce. Działa nieprzerwanie od 1989 roku. Sieć sprzedaży obejmuje cały kraj i prowadzona jest zarówno przez pracowników, jak i agentów. Oprócz kompleksowego doradztwa, obsługi oraz bogatej oferty produktów ubezpieczeniowych firma dostarcza narzędzi do skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej, jest cennym franczyzodawcą. W kraju działa ponad 170 placówek franczyzowych, których liczba ciągle wzrasta, głównie ze względu na korzyści, takie jak: brak opłat licencyjnych; oferta blisko 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych pozwalająca na najlepsze dopasowanie ubezpieczeń do potrzeb Klienta; szeroki zakres ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe, życiowe, firmowe i inne specjalistyczne; atrakcyjny system prowizyjny; wsparcie techniczne, marketingowe i finansowe Partnerów i wiele innych, które przyciągają potencjalnych franczyzobiorców zainteresowanych prowadzeniem własnej placówki partnerskiej.

Na pątnowskim spotkaniu dało się zauważyć, że to nie tylko oferta i model biznesowy INSUR INWEST decydują o jej niewątpliwym sukcesie ale również, a może przede wszystkim niesamowita osobowość  i kompetencje każdej z osób, które reprezentowały firmę i rodzinne wręcz relacje naznaczone dojrzałością i troską o siebie nawzajem. Nie jest to regułą w środowiskach biznesowych nastawionych przecież głównie na zysk. W firmie INSUR INVEST daje się wyczuć transparentność w stosunkach zarówno między pracownikami, współpracownikami, Klientami i in. Atmosfera w firmie przypomina dom, pachnący czystością i ciastem, gustownie urządzony i zachwycający osobami gospodarzy i domowników, bogactwem ich zainteresowań i pasji. Aż chce się tam być….

Wszystkich nas zauroczyły sylwetki osób reprezentujących INSUR INVEST i ich wspaniałe relacje. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, samo nasuwało się pytanie, co jest ich źródłem, skąd w dzisiejszym świecie taki świeży powiew „czystości” w stosunkach międzyludzkich . Odpowiedź przyszła szybko, gdy bliżej poznaliśmy właścicieli firmy, Małgorzatę i Wacława Bukowskich, rodziców czterech dorosłych, świetnie wykształconych  córek, właścicieli doskonale prosperującej i wręcz wyróżniającej się na lokalnym rynku firmy, osób realizujących się w różnych pasjach i doskonale godzących życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi. „Z wykształcenia jestem chemikiem ale życie szybko zweryfikowało moje plany zawodowe i okazało się, że jestem potrzebna mężowi, który zajmował się ubezpieczeniami i tak powstał biznes rodzinny” – mówi Pani Małgorzata, prezes firmy. Pan Wacław ukończył studia prawnicze, jest uznanym brokerem i specjalistą z zakresu zarządzania ryzykiem, a jednocześnie prokurentem firmy.

Jak twierdzi pan redaktor Stanisław Kaszyński „Trzy elementy szczególnie cenię i podobają mi się u państwa Bukowskich. To jest to, że potrafią umiejętnie, a potwierdza to wieloletnia działalność, pogodzić obowiązki profesjonalne, czyli krótko mówiąc walkę o egzystencję, z bardzo udanym, ciekawym życiem rodzinnym, a także bardzo troskliwą, mądrą pielęgnacją osobistych pasji, zarówno pani Małgorzaty, pana Wacława, jak i ich córek. Potrafią pogodzić intensywne obowiązki z zyskiwaniem satysfakcji osobistej. To jest rzadki przypadek”. Rzadki ale jak się okazuje gwarantujący nie tylko udane i spełnione życie osobiste, rodzinne ale również zawodowe.

Żyjemy w bardzo specyficznych czasach, naznaczonych z jednej strony wysokim rozwojem technologii, z drugiej zaś zanikaniem relacji między ludźmi oraz działaniem nastawionym wyłącznie na własny interes. Państwu Bukowskim udaje się połączyć nowoczesność z odpowiedzialnym biznesem i dlatego też są godni polecenia, zarówno w zakresie oferowanych produktów ubezpieczeniowych, jak i współpracy na zasadzie placówki partnerskiej, bądź agencyjnej. Zaufanie jest walutą przyszłości, nieodzownym elementem rozwoju, także i przede wszystkim takich firm jak INSUR INVEST.

Spotkanie w Pątnowie trwało trzy dni, naznaczone było ciepłą, wręcz rodzinną atmosferą oraz bogatym programem networkingowym. Dostarczyło niezapomnianych obrazów i wrażeń, które na pewno na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników sesji dziennikarskiej. Zwiedziliśmy klasztor Paulinów w Brdowie oraz Sanktuarium Maryjne w Licheniu. W części rozrywkowej był rzut podkową o puchar prezesa firmy GLASPO, zabawa w kasyno, konkurs na teksty reklamowe o firmie INSUR INVEST oraz  niezapomniany rejs statkiem po Jeziorze Ślesińskim. Wyjątkową atmosferę spotkania podkreślił koncert pana Andrzeja Korzeniowskiego z Rypina, który sprawił, że całe towarzystwo jeszcze bardziej zintegrowało się przy piosenkach minionych lat i akompaniamencie gitary. Bardzo ciekawym punktem było jubileuszowe spotkanie z panem redaktorem Kazimierzem Olchawą z Miechowa, który obchodził 50. lecie pracy dziennikarskiej. Wydaje od wielu już lat ,,Gazetę Miechowską". Napisał kilka książek. Opowiadał o swoich przygodach, wyprawach i ciekawostkach.

Na szczególną uwagę zasługuje również postać pana redaktora Stanisława Kaszyńskiego, pochodzącego z Mogilna, obecnie mieszkającego w Krakowie, organizatora warsztatów dziennikarskich w Pątnowie. Jest autorem wielu książek, m.in. "W barwach Pogoni", "Gopło nad Sekwaną", "Nieznanym śladem Gombrowicza", "Z Mogilna do Paryża", "Mogilnianie w kulturze Śląska w XIX i XX wieku", "Raj", „Dzieje Rodu Kaszyńskich”, a także publikacji w edycjach zbiorowych. Jest Członkiem Związku Literatów Polskich, Stowarzyszenia Autorów Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Autorów, Dziennikarzy i Tłumaczy w Europie (Paryż). W 1998 roku otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Mogilna. Jest piękną wizytówką tego miasta, godnie je reprezentuje zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Jak twierdzi pan redaktor Stanisław Kaszyński „Zorganizowałem już ponad 50 sesji dziennikarskich, zarówno w kraju, jak i za granicą ale po raz pierwszy dedykuję ją promocji firmy. Zdecydowałem się na to, ponieważ od wielu lat korzystam z usług firmy INSUR INVEST, przyjaźnię się z jej właścicielami oraz współpracownikami. Znam ją i mogę z czystym przekonaniem powiedzieć, że warto jej poświęcić kilka słów w publikacjach”. Szybko doszliśmy do tego samego przekonania, jesteśmy wdzięczni za zorganizowane spotkanie, za możliwość poznania państwa Bukowskich i kadry firmy INSUR INVEST, za cudownie spędzony czas w ośrodku GLASPO, wśród malowniczej przyrody ziemi pątnowskiej i dumnie prezentujemy firmę INSUR INVEST, której podobnie jak pan redaktor Stanisław Kaszyński stajemy się ambasadorami.

Strona firmy INSUR INVEST multiagencja ubezpieczeniowa: http://www.insur.pl/

Placówki INSUR INVEST w Polsce: http://insur.com.pl/placowki

 

Zespół Redakcyjny

Jubilerzy.info.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też