Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Zaproszenie na wernisaż 15.XI -Wystawa biżuterii "EXCELLENT"Amber&Diamond

przeczytano 2029

Zaproszenie na wernisaż 15 XI Warszawa, Wystawa bizuterii "EXCELLENT"Amber&Diamond Marcin Tymiński we współpraccy z QuQu Design

EXCELLENT
To nie tylko synonim elegancji perfekcji i stylu,to w tym przypadku wyjątkowa i ekskluzywna  wystawa, mam nadzieję, że nie tylko dla mnie?
Mam przyjemność i nadzieję przekonać się o tym już 15 listopada w małej i uroczej galerii Nieformalnej.
W pracach które przygotowałem na tegoroczną wystawę, połączyłem tak zwaną klasyczną jubilerkę i współczesną sztukę tworzenia biżuterii z nurtu zwanego contemporary, sztukę która ostatnim czasy wypełnia po brzegi moją głowę, duszę  no i pracownię.
Prace zaczynają również podbijać świat i pojawiać się w Muzeach i Galeriach całego świata.
W roku 2019 potwierdzone są już ekspozycję w Nowym Yorku, Wiedniu, Londynie, Barcelonie i Paryżu.
Dużą część kolekcji wypełniają bursztyny  które w charakterystyczny sposób zostały przeze mnie oszlifowane i fasetowane,w tym roku postanowiłem je jeszcze, gdzie nie gdzie ozdobić brylantami, które są tak zwaną wisienką w torcie co w biżuterii ekskluzywnej nie jest bez znaczenia.
W połączeniu z polimerowymi elementami które również stały się już moją wizytówką- powstała ta, moim zdaniem bardzo ciekawa, eksperymentalna i ekskluzywna kolekcja.Coś do czego cały czas zmierzam w swojej twórczości i w tym przypadku dopiołem swego.
Taka eksperymentalna praca to dla mnie czysta przyjemność, staram się żeby forma i końcowy efekt zawsze był niespodzianką nie tylko dla odbiorcy ale również dla mnie jako twórcy.
Dziś mogę z pełną odpowiedzialnością  powiedzieć, że jestem zadowolony, a nawet dumny!
Dodam jeszcze, że w tym roku również forma częściowej ekspozycji przy współpracy z artystką Joanną Dałkiewicz, właścicielką marki QuQu da możliwość bardzo bezpośredniego kontaktu z obiektami.

Do zobaczenia na wystawie,

Marcin Tymiński

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też