Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Wygraj weekendową jazdę testową Mazdą CX-5 z Krzysztofem Hołowczycem

przeczytano 2084

Wygraj weekendową jazdę testową Mazdą CX-5 z Krzysztofem Hołowczycem

Warszawa, 1 marca 2019 – Kompaktowy SUV Mazda CX-5 to najpopularniejszy w ubiegłym roku w Polsce model japońskiego producenta, model wyróżniający się designem i jakością wykonania. Mazda CX-5 wyposażona jest w przełomowe technologie SKYACTIV i inteligentny napęd na wszystkie koła iActiv AWD zaprojektowany tak, by w czasie rzeczywistym reagować na zmieniające się warunki drogowe i zapewnić jak najlepszą trakcję. Wymienione walory docenił Krzysztof Hołowczyc, który prezentuje możliwości Mazdy CX-5 w serii filmów, przygotowanych w zmiennych, zimowych warunkach.

To nie przypadek, że za kierownicą Mazdy CX-5 zasiadł właśnie Krzysztof Hołowczyc. Rajdowy Mistrz Europy w przeszłości startował Mazdą 323 4WD, którą w 1991 r. wywalczył tytuł Wicemistrza Polski w grupie N. „Mazda to marka, która jest w moim sercu. To był pierwszy samochód z napędem na cztery koła, którym miałem okazję jeździć.” – wspomina dziś popularny „Hołek”.

W ramach współpracy z Krzysztofem Hołowczycem powstały trzy filmy, prezentujące design i wyposażenie, technologię SKYACTIV oraz przyjemność jazdy poza asfaltem, jaką daje Mazda CX-5. Wszystkie materiały można obejrzeć na kanale Mazda Polska na Youtube oraz w mediach społecznościowych marki. Stanowią one część kampanii promującej Mazdę CX-5 oraz wyróżniające ją na tle konkurencji rozwiązania, takie jak rightsizing, czyli zastosowanie silnika o odpowiednio dużej pojemności, dopasowanego do wielkości i przeznaczenia samochodu. Dla przykładu pod maską Mazdy CX-5 może pracować benzynowa jednostka 2.5 Skyactiv-G o mocy 194 KM.

Teraz każdy może zasiąść we wnętrzu Mazdy CX-5 obok rajdowego mistrza i odbyć z nim emocjonującą jazdę testową po mazurskich szutrach. W akcji organizowanej przez Mazda Motor Poland wygraną jest weekendowy wyjazd w towarzystwie Krzysztofa Hołowczyca dla trzech osób. Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną stronę i do 12 marca odpowiedzieć na pytanie konkursowe. 

 

ŻRÓDŁO:Mazda Polska

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też