Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

INHORGENTA MUNICH 2018 - otwarcie targów, wzrost liczby wystawców i wspaniały pokaz biżuterii

przeczytano 1979

Fot. Klaus Dittrich z modelkami, otwarcie Jewelry Shou.

W piątek, 16 lutego, odbyła się inauguracja targów INHORGENTA MUNICH 2018. W bieżącym roku targi odnotowały  4-procentowy wzrost liczby wystawców. Ponad 1000 wystawców z 42 krajów prezentuje swoje produkty dla odbiorców branżowych.

Tradycyjnie "INHORGENTA Jewelry Show" była wspaniałym preludium do tegorocznych targów biżuterii i zegarków. Prawie 400 zaproszonych gości ze świata biznesu, mediów i kultury świętowało inaugurację wraz z wystawcami i zwiedzającymi na imprezie After-Show Party.

The Jewelry Show to jedna z najważniejszych atrakcji INHORGENTA MUNICH. Wśród gości wieczoru byli: Wigald Boning z żoną Teresą Tičschky, Uschi Dämmrich von Luttiz, Joana Danciu, Florian Hüttner, Laura Janson, Andrea Kaiser, Mike Kraus, Alexander i Viola Mazza, Dunja Siegel, Daniela Vukovic i Christine Zierl.

Na wybiegu modelki nosiły wysokokaratową biżuterię: białe diamenty Hansa D. Kriegera, naszyjniki z pereł hodowlanych Gellnera, obrotowe pierścienie Girello firmy Meister, bransoletki Hauber i kolekcję biżuterii z pracowni Schwab gold and platinum. Twarzą show była Zoe Helali, muza Guido Marii Kretschmera.

Modelka zaprezentowała  naszyjniki z Perlensalon autorstwa Celii von Barchewitz.

Na tegorocznych targach modelki prezentowały nie tylko biżuterię w połączeniu z eleganckimi, wieczorowymi sukienkami ale także ubrania młodych projektantów, m.in. Irene Luft, Dawid Tomaszewski, Veronica Bond, Marcel Ostertag i Minx Eva Lutz.

"Dzięki takiemu zestawowi modowemu, pokazy okazują się być bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek wcześniej", powiedział Klaus Dittrich, prezes i dyrektor generalny Messe München.

Programowi towarzyszył multimedialny pokaz w wykonaniu Munich VJane Betty Mü.

INHORGENTA MUNICH prezentuje pełną gamę wyrobów jubilerskich, kamieni szlachetnych i zegarków aż do poniedziałku 19 lutego. 1026 wystawców z 42 krajów i około 28 000 sprzedawców detalicznych z ponad 70 krajów spotyka się w hali o powierzchni 65 000 metrów kwadratowych.

 

Materiały prasowe INHORGENTA MUNICH

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też