Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Fotorelacja z Wystawy biżuterii w Istanbule - marzec 2019

przeczytano 2666

Wystawa biżuterii w Istanbule - marzec 2019 r. Gościł rekordową liczbę odwiedzających z 30 741 profesjonalistów z 123 krajów!

Istanbul Jewelry Show, który jest uznawany za jedną z pięciu największych wystaw biżuterii na świecie, zakończył się w niedzielę 24 marca 2019 r. Wystawa zorganizowana przez UBM Rotaforte pod patronatem TEB po raz 48. zgromadziła najnowsze produkty i usługi ponad 1250 firm i marek z 24 krajów z 30,741 profesjonalistami z 123 krajów. Targi Istanbul Jewelry Show, które zwiększyły swoją zagraniczną liczbę odwiedzających do 39%, dały pierwszy znak, że turecki eksport biżuterii znacznie wzrośnie w 2019 r., Po wzroście o 38% w 2018 r.

Wystawa biżuterii w Istanbule - marzec 2019 r., Uznawana za jedną z pięciu największych wystaw biżuterii na świecie oraz pierwsza i jedyna w Turcji wystawa biżuterii, zakończyła się w niedzielę, 24 marca 2019 r. Wystawę odwiedziło 30 741 profesjonalistów z 123 krajów. , gdzie łącznie 1250 firm z 24 krajów zaprezentowało swoje najnowsze produkty i usługi. Największy program delegacji kupujących w tureckim sektorze wystawienniczym odbył się na wystawie zorganizowanej pod patronatem Turk Ekonomi Bankasi, która od ponad 20 lat zaspokaja krótko i długoterminowe potrzeby sektora biżuterii. W ramach programu; gościło ponad 1500 nabywców z ponad 65 krajów docelowych. Mistrz i młodzi projektanci zaprezentowali na Targu Designer trendy produkty na modę 2019-2020.

Światowy sektor biżuterii miał oko na Istanbul…

Każdego roku przedstawiciele światowego sektora biżuterii coraz bardziej interesują się targami biżuterii w Istanbule. Najbardziej znaczącym znakiem tego zainteresowania jest 9% wzrost liczby zagranicznych gości na wystawie w marcu 2019 roku. Wystawa, która odnotowała 15% wzrost liczby odwiedzających w Europie, również uzyskała wzrost o 8% w krajach WNP, w tym w Rosji. W porównaniu z wystawą w marcu 2018 r. Liczba odwiedzających z regionu Afryki Północnej wzrosła o 9%.

Program Delegacji Kupujących, organizowany przez Istanbulskie Stowarzyszenie Eksporterów Minerałów i Metali (IMMIB), Sekretariat Generalny, Tureckie Stowarzyszenie Eksporterów Biżuterii (JTR) i UBM Rotaforte, koordynowane przez Ministerstwo Handlu Republiki Turcji w celu zwiększenia eksportu, znalezienia nowych rynków w przypadku produktów eksportowych i utrzymania udziału w rynku, uczynił historię największym programem delegowania nabywców w tureckim sektorze wystawienniczym. 1500 nabywców pochodziło z 65 krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki Północnej i Dalekiego Wschodu, zapewniając nowe możliwości biznesowe i współpracy wystawiającym się firmom w ramach Programu Delegacji Kupujących.

Nowi wystawcy na wystawie…

Na wystawie wystawiono 1250 firm i marek jubilerskich z 24 krajów, w tym szeroką gamę grup produktów i sektorów, w tym złoto, biżuterię, diamenty, kolorowe kamienie, kamienie szlachetne i półszlachetne, perły, srebro, akcesoria srebrne i srebrne artykuły gospodarstwa domowego, złote mountery, rafinerię , zegarki, formy, dekoracje witryn sklepowych, przemysł maszyn i urządzeń, sejfy, oprogramowanie oraz grupy produktów logistycznych i oświetleniowych. W wystawie wzięło udział 103 nowych wystawców, 78 krajowych i 25 zagranicznych.

Wystawiono najnowsze projekty mody 2019-2020!

Turecki sektor biżuterii, który zyskał światową renomę dzięki unikalnie zaprojektowanym produktom, przerywając wzór produkcji kontraktowej, zaprezentował trendy projekty i kolekcje mody jubilerskiej z lat 2019-2020 dla kupujących biżuterię z całego świata ze specjalnymi pokazami.

Targi Designer, organizowane co roku przez UBM Rotaforte i Turkish Jewelry Exporters Association, zgromadziły młodych i mistrzowskich projektantów biżuterii na wystawie w marcu 2019 roku. Na Targach Designer, stworzonych wyłącznie na terenach targowych, projektanci zwrócili szczególną uwagę na wystawianie własnych projektów i biżuterii.

Sermin Cengiz: „W tym roku zainteresowanie sektora biżuterii na świecie w Turcji osiągnęło rekordowy poziom”

Założyciel UBM Rotaforte, Sermin Cengiz, stwierdził: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się zorganizować naszą wystawę, która po raz 48. wyznacza porządek światowego sektora biżuterii i jego specjalistów, sponsorowanego przez TEB. Zorganizowane w marcu i październiku targi z biżuterią w Istanbule stanowią platformę do realizacji prawie 80% tureckiego eksportu biżuterii. Od 3 lat obserwuje się wzrost liczby odwiedzających nasze wystawy. Tureckie firmy zapewniają największy wkład w ten trend. Zdolność tureckich firm do produkcji szerokiej gamy produktów i usług w różnych przedziałach cenowych dla różnych rynków i 7000-letniej historii biżuterii z Turcji, umieściła nasz kraj w czołówce światowego sektora biżuterii. Wspierany przez działania promocyjne przez cały rok, turecki sektor biżuterii zwiększył swój sukces w eksporcie. Według danych IMMIB eksport biżuterii z Turcji wzrósł o 81% między 2016 a 2018 r. I osiągnął 4,4 mld USD. Oczekujemy, że nasz eksport osiągnie 6 miliardów USD, a spotkania biznesowe i umowy będą prowadzone w ramach naszych wystaw w marcu i październiku. ”

żródło:

Istanbul Jewelry Show

UBM Rotaforte

Tel:           +90 212 519 07 19

Address:    Molla Fenari Mah. Bab-ı Ali Cad. No:9 K:3-4 34120 Cağaloğlu, Fatih, Istanbul – Turkey

Web:          www.ubm.com - www.istanbuljewelryshow.com

LinkedIn:    www.linkedin.com/in/cemfunda

 

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też