Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING.

przeczytano 595

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING.

Po trzech latach pandemicznych perypetii, utrudnień i ograniczeń imprezaAMBERIF Spring powróci do swojego macierzystego obiektu -AMBEREXPO w Gdańsku i odbędzie się dniach 22-25 marca 2023 r.

AMBERIF SPRING jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie wydarzeń targowych branży jubilerskiej oraz najważniejszym na świecie wydarzeniem dedykowanym promocji bursztynu.W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 200 wystawców. Impreza ta już od 30 lat łączy wystawców z kupcami, stwarzając im przestrzeń do spotkań biznesowych i towarzyskich. Przede wszystkim jest jednak miejscem prezentacji najnowszych kolekcji dedykowanych miłośnikom bursztynu z całego świata. Oprócz srebrnej i złotej biżuterii z bursztynem, biżuterii oraz przedmiotów dekoracyjnych ze „złotem Bałtyku”, zakres tematyczny targów obejmuje także kamienie szlachetne, biżuterię ze srebra i złota, narzędzia, materiały i wyposażenie firm produkcyjnych, unikatowe kolekcje autorskiej biżuterii prezentowane w Galerii Projektantów przez indywidualnych twórców. Tak szeroka gama oferowanych wyrobów czyni imprezę atrakcyjną dla przedstawicieli różnych sektorów branży jubilerskiej.

Do najważniejszych stref tematycznych tragów należeć będą:

  • TOP AMBER– ok. 30 najbardziej renomowanych wystawców z propozycją najwyższej jakości produktów bursztynniczych, w tym specjalnie wyodrębniona strefa designu
  • AMBER JEWELLERY– bogata oferta popularnej biżuterii z bursztynem wystawców z całego świata
  • GOLD & SILVER – produkty jubilerskie z metali i kamieni szlachetnych, zegarki, trendy jubilerskie
  • TECH ZONE– pełen asortyment technologii, półfabrykatów i usług wspierających produkcję jubilerską
  • DESIGN GALLERY– premierowe kolekcje biżuterii unikatowej, przygotowane przez czołówkę polskich artystów-złotników
  • START-UP ZONE–  zupełnie nowa propozycja - strefa debiutów młodych projektantów biżuterii autorskiej

 

Jak co roku targom AMBERIF SPRING towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń naukowych i artystycznych oraz ekspozycje przygotowane przez partnerów wydarzenia: galerie, muzea, uczelnie artystyczne, organizacje i media branżowe. Kulminacyjnym wydarzeniem będzie rozstrzygnięcie konkursu AMBERIF SELECTION na najlepszy produkt targów oraz wręczenie nagrody ufundowanej przez Ministra Rozwoju i Technologii. Zapraszamy również do Muzeum Bursztynu na wernisaż wystawy biżuterii autorskiej, a także do uczestnictwa w konferencjach, sympozjach i prezentacjach, które będą miały miejsce w trakcie czterech dni targowych.

Uzupełnieniem tradycyjnych spotkań wystawców i kupców jest cyfrowa platforma AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM z katalogiem online wystawców i ich produktów. Targi przeznaczone są wyłącznie dla fachowej publiczności związanej z branżą jubilerską i przemysłami kreatywnymi.

AMBERIF SPRING

Data i godziny otwarcia targów:
22 marca | środa | 10:00 – 18:00
23 marca | czwartek | 10:00 – 18:00
24 marca | piątek | 10:00 – 18:00
25 marca | sobota | 10:00 – 16:00

Miejsce:AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo – Kongresowe, Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Bilety: dostępne online na www.amberif.pl oraz na miejscu

Organizacja: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

Kontakt: amberif@mtgsa.com.pl

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też