Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

WIADOMOŚCI JUBILERSKIE: 01.06.2021 - 04.08.2021

przeczytano 1588

Wiadomości jubilerskie - lista informacji dla osób związanych z branżą jubilerską. Można znaleźć w niej wiadomości praktyczne, ciekawe, przydatne, a czasami także inspirujące. 

SZKOLENIA JUBILERSKIE

Szkolenie 11-21 PAŹDZIERNIK 2021: „Badanie, identyfikacja i wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE”

Polskie Towarzystwo Gemmologiczne oraz Centrum Szkoleń Jubilerskich JUBILERZY INFO zapraszają na szkolenie „Badanie, identyfikacja i wycena diamentów w oparciu o nowe zasady obowiązujące w krajach UE”.

 

RYNKI ZAGRANICZNE

Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Amerykańska Izba Handlowa w Polsce wspólnie na rzecz rozwoju eksportu i inwestycji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce (AmCham) podpisały porozumienie o współpracy. Jego celem jest promocja i stworzenie dogodnych warunków dla rozwoju eksportu i inwestycji na rynkach polskim oraz amerykańskim.

Trzecia odsłona usługi brookera zagranicznego. Ruszył konkurs!

Dostarczanie firmom specjalistycznych informacji o interesujących je rynkach zagranicznych, pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą – rusza trzecia odsłona usługi Brokera Zagranicznego.

 

AKTUALNOŚCI

Zadbaj o swoje finanse

Z uwagi na sytuację, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, chciałabym podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami w zakresie umów w bankach, finansów, zdrowia, ubezpieczeń i innych zabezpieczeń, równie ważnych. Myślę, że są to zagadnienia, które w obecnej sytuacji powinny być usystematyzowane, a zawsze nam umykały. 

Odznaczenia Gloria Artis dla nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie 

W trakcie uroczystości, która miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie odznaczeniami państwowymi, przyznawanymi przez Prezydenta RP oraz medalami i odznakami resortowymi, przyznanymi przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wyróżnionych zostało 36 nauczycieli i pracowników szkół artystycznych.

Banki centralne ignorują inflację, ale zaczynają gromadzić złoto

FED nie walczy z „przejściową” inflacją. NBP również. Za to bank centralny Węgier już dwa raz podniósł stopy procentowe i kupił w I półroczu 2021 r. ponad 60 ton złota. 

Od czego zależy powodzenie salonu jubilerskiego?

Wywiad z Panem Mariuszem Głowackim, właścicielem CENTRUM EFEKTYWNOŚCI, posiadającym ponad 25 lat doświadczenia w specjalistycznych szkoleniach i usprawnianiu organizacji pracy handlowców.

Młoda sztuka złotnicza! Zapraszamy na wystawę DYPLOMY 2020/2021

Po rocznej przerwie do Galerii YES wraca wystawa DYPLOMY realizowana we współpracy ze studentami oraz ich opiekunami merytorycznymi z Instytutu Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych im Wł. Strzemińskiego w Łodzi.

Wystawa Barbary Gronuś-Dutko - ŚWIATŁO BURSZTYNU

Barbara Gronuś-Dutko – artystka projektantka, bursztynniczka, fotografik, założycielka Stowarzyszenia Bursztynowa Planeta JANTAR oraz członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników. Od 40 lat pasjonuje się bursztynem, tworzy biżuterię, rzeźby, instalacje oraz prezentacje multimedialne.

 

SYLWETKI MISTRZÓW

Sylwetki Mistrzów, rozmowa z Panem Januszem Sznycer, ponad 30 lat projektuje i wykonuje jedyną w swoim rodzaju biżuterię

Sylwetki Mistrzów, rozmowa z Panem Januszem Sznycer, ponad 30 lat projektuje i wykonuje jedyną w swoim rodzaju  biżuterię.

 

EDUKACJA

ROZPOCZNIJ STUDIA W SWRAiZ WE WROCŁAWIU

Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu prowadzi rekrutację na specjalności – jubilerstwo i rzeczoznawstwo kamieni szlachetnych oraz konserwacja i restauracja dzieł sztuki.

 

OGŁOSZENIA – JUBILERZY.INFO.PL

 

LETNIA PROMOCJA PAKIETÓW DLA FIRM

Firma JUBILERZY INFO ogłasza promocję pakietów dla firm, która obejmuje wszystkie rodzaje wpisów na portalu jubilerzy.info.pl i wynosi 50% ceny regularnej.

Czas promocji: 1.08.2021 do 31.08.2021

Utwórz wizytówkę swojej firmy na branżowej platformie jubilerzy.info.pl

Wybierz odpowiedni pakiet – skorzystaj z majowej promocji/

 

OGŁOSZENIA – SPRZEDAM PRODUKT

OPALE-NOWOŚĆ WYDAWNICZA-EDYCJA LIMITOWANA

Szlifierze z dużym doświadczeniem,  potrafią ocenić wartość opali mających cenne inkluzje. Dlatego też, w procesie szlifowania rezygnują z uzyskania maksymalnej masy lub optymalnej gry barw, koncentrując się nad takim kształtem kamienia, w którym układ inkluzji najlepiej oddaje znane przedstawienie, łatwo kojarzące się z wcześniej doznanymi wrażeniami estetycznymi czy emocjonalnymi.

Autor: Tomasz Sobczak. Cena 120 zł z VAT (sprzedaż na faktury).

Kolekcja KOLIBEREK NIKA BIJU

Subtelna i oryginalna biżuteria artystyczna Nika Biju wykonana z brązu, ręcznie emaliowana, metalowe dodatki, stalowe kolorowe lineczki. W ofercie: naszyjniki, bransoletki, kolczyki (wiszące, klipsy, na sztyft), broszki, pierścionki. Kolekcja inspirowana wiosną, latem wielobarwnymi odcieniami świata budzącego się do życia. Koliber to symbol szczęścia, radości, siły i witalności - wolnej energii. To piękno każdej chwili.

Kolekcja ŻURAW ZWYCZAJNY transparentny

Kolekcja ŻURAW ZWYCZAJNY transparentny- biżuteria artystyczna z brązu, ręcznie emaliowana, metalowe dodatki, stalowe kolorowe lineczki. W ofercie naszyjniki, bransoletki, kolczyki, broszki, pierscionki. Kolekcja inspirowana życiem, jego sensem i przemijaniem. Żuraw symbolizuje szczęście, dobrobyt, a także długowieczność. ... Ponieważ ptaki łączą się w pary na całe życie, żuraw uosabia wierność małżeńską, miłość.

WOJOWNIK CHIŃSKI SREBRO 925 I BURSZTYN BAŁTYCKI RĘCZNA PRACA

Sprzedam wyprodukowaną ręcznie postać wojownika chińskiego z okresu królestwa Qin. Wykonany ręcznie ze srebra próby 925, na podstawie z bryły bursztynu bałtyckiego. Wysokość około 20 cm, waga ok 422 g. W ofercie posiadamy czterech wojowników. Każdy jest inny i nie ma takiego drugiego na świecie. Wykonany w naszej pracowni w Gdańsku ręcznie przez Mistrzów jubilerstwa, współtwórców Bursztynowego Ołtarza w Gdańsku.

SZACHY ODSIECZ WIEDEŃSKA Z BRĄZU

Szachy Odsiecz Wiedeńska są repliką figurek, które zostały wykonane z atestowanego brązu sporządzonego według naszej receptury, następnie nałożyliśmy rysunek poprzez ręczną rzeźbę w metalu. Szachownica wykonana ręcznie z drewna. Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji. Wysokość szachownicy: 10 cm. Szerokość szachownicy: 46 cm Wysokość figurek: 6,5-10 cm. Termin realizacji: 4-5 tygodni. Autor: Artystyczna Pracownia Odlewnictwa i Witraży Stanisław Janiszewski

KSIĄŻKA "BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA - KURS WYTWARZANIA" ANDRZEJ BANDKOWSKI

Książka – podręcznik Andrzeja Bandkowskiego "Biżuteria artystyczna-kurs wytwarzania" pozwoli skorzystać wielu zainteresowanym z wiedzy i doświadczenia artysty, dla którego biżuteryjna profesja stała się życiową pasją, a kreatywność współtworzyła fenomen polskiej szkoły srebra.

 

OGŁOSZENIA - OFERTY WSPÓŁPRACY

Wycinanie i grawerowanie laserowe ze srebra lub stali nierdzewnej.

Nawiążemy współpracę z firmami potrzebującymi wycinania i grawerowania laserowego z metali takich jak srebro lub stal nierdzewna w ilościach hurtowych lub detalicznych. Wycinamy wszelkiego rodzaju elementy typu celebrytki, zawieszki, metki, imienniki, metalowe części garderoby. W naszej ofercie również gotowe bransoletki sznurkowe z różnymi elementami srebrnymi.

Nawiążemy WSPÓŁPRACĘ jako podwykonawca

Chętnie podejmiemy współpracę jako podwykonawca. Wykonujemy ręcznie robioną, artystyczną biżuterię srebrną z różnymi kamieniami ozdobnymi, przedmioty użytkowe itp., zarówno wg projektu klienta, jak również własne wzornictwo. Posiadamy kadrę z dużym doświadczeniem zawodowym, dysponujemy własną pracownią.

 

GIEŁDA - SPRZEDAM

KAMIENIE JUBILERSKIE

Oferujemy kamienie jubilerskie, w tym rzadkie okazy kamieni szlachetnych i półszlachetnych w kalibrowanych rozmiarach i różnych klasach jakości. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kamieni, które importujemy bezpośrednio z Azji, Afryki i Ameryki południowej. Posiadamy stały, monitorowany dostęp do bogatych złóż minerałów w takich miejscach jak Tajlandia, Kambodża, Birma, Pakistan i Afganistan… 

 

 

Jubilerzy.info.pl, to nowoczesna platforma wymiany informacji branży jubilerskiej, WIRTUALNE MIASTO JUBILERÓW, miejsce spotkań producentów, kupców i nabywców produkcji jubilerskiej, firm i usług z branż pomocniczych.

Oferujemy w serwisie: dostęp do aktualnej wiedzy branżowej; pozyskanie krajowych i zagranicznych kontaktów biznesowych; uczestnictwo w rankingach, konkursach i spotkaniach biznesowych;  publikację ofert na GIEŁDZIE OGŁOSZEŃ; wymianę wiedzy i doświadczeń na branżowym FORUM oraz  wiele innych ciekawych propozycji.

Stawiamy na współpracę w warunkach konkurencji. Budujemy silne, mobilne i bezpieczne  powiązania między producentami, sprzedawcami i użytkownikami biżuterii, a jednocześnie z dostawcami produktów i usług dla branży jubilerskiej. Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi, którzy tworzą niezwykłe dzieła.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia społeczności WIRTUALNEGO MIASTA JUBILERÓW, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje współpracy.

Jeżeli chcesz podzielić się ciekawym materiałem lub w środowisku branżowym zakomunikować wydarzenie, podeślij informacje na adres: redakcja@jubilerzy.info.pl.

 

http://jubilerzy.info.pl             

e-mail: redakcja@jubilerzy.info.pl

 

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też