Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Odznaczenia Gloria Artis dla nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie

przeczytano 1433

W trakcie uroczystości, która miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie, odznaczeniami państwowymi, przyznawanymi przez Prezydenta RP oraz medalami i odznakami resortowymi, przyznanymi przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wyróżnionych zostało 36 nauczycieli i pracowników szkół artystycznych.

Szczególne gratulacje należą się dzisiaj całej społeczności szkolnictwa artystycznego w Polsce. Daliście Państwo dowód wielkiej odpowiedzialności i wytrwałości. Nadrzędność celu, którym jest niezachwiana dbałość o wzrost umiejętności naszych uczniów i wzbudzanie w nich miłości do kultury i sztuki, zaangażowała wszystkie siły polskiej edukacji artystycznej w tym niełatwym czasie. Jeszcze raz proszę Państwa o przyjęcie moich najszczerszych podziękowań, gratulacji i życzeń, abyśmy nie musieli się już więcej konfrontować z tak tytanicznym zadaniem, jak doświadczenie ostatnich miesięcy - podkreśliła wiceminister Wanda Zwinogrodzka.

 

Medale „Zasłużony Kulturze Gloria Artis", przyznane przez wicepremiera, ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu prof. Piotra Glińskiego, wręczył dyrektor Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej Jarosław Wartak.

W trakcie uroczystości, która miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie, srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis" uhonorowano Magdalenę Rokosę (ZPSP Częstochowa). Brązowe medale „Zasłużony Kulturze Gloria Artis" otrzymali: Jacek Gawlak (ZPSP Częstochowa) oraz Marek Ślosarski (ZPSP Częstochowa).

 

 

 

 

 

Redakcja platformy Jubilerzy.INFO.pl gratuluje wyróżnionym nauczycielom ZPSP Częstochowa. Życzymy dalszych sukcesów w edukacji kolejnych pokoleń, a także wiele pomyślności w życiu osobistym.

 

Źródła:

https://www.gov.pl/web/kulturaisport/odznaczenia-dla-nauczycieli-i-pracownikow-szkol-artystycznych-wreczone

https://www.flickr.com/photos/mkidn/albums/72157719504739769

https://www.flickr.com/photos/mkidn/51294133893/in/album-72157719504739769/

https://www.flickr.com/photos/mkidn/51293957446/in/album-72157719504739769/

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też