Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Doradca finansowy Pani Mirosława Kowalkowska będąca członkiem MDRT- radzi naszym klientom.

przeczytano 1836

W rozmowie z platformą Jubilerzy.info.pl Pani Mirosława Kowalkowska pierwsza z Bydgoszczy trzykrotna członkini Million Dollar Round Table- elitarne stowarzyszenie zrzeszające najlepszych doradców finansowych na świecie.

-Jubilerzy.info.pl: Elektroniczne majątki rosną w szybkim tempie, by w ciągu kilku godzin stopnieć prawie do zera. Niełatwo znaleźć produkt, który uchroni nasz kapitał, a znalezienie takiego, który pozwoli zarobić, graniczy z cudem. Co doradca finansowy będący członkiem MDRT- poradzi naszym klientom?

- PRACUJEMY NA PIENIĄDZE KILKA , KILKANAŚCIE GODZIN DZIENNIE ,

A CZĘSTO NIE ZASTANAWIAMY SIĘ NAD ICH ZABEZPIECZENIEM

NAWET MINUTY . . . . . . . Od ponad 20 lat zajmuję się zabezpieczeniem majątku moich klientów. Wspólnie przechodziliśmy przez wiele rozwiązań inwestycyjnych, które sukcesywnie pojawiały się na rynku. Od pewnego czasu pomimo dużej wiedzy, czasu i zaangażowania coraz trudniej było znaleźć dobre rozwiązanie.

Produkty z rynku kapitałowego oprócz coraz mniej satysfakcjonujących wyników były coraz bardziej ryzykowne. Coraz częściej wynikom towarzyszyło rozczarowanie i bezsilność.

Zaczęliśmy szukać rozwiązań, które w dzisiejszych niepewnych czasach dadzą fundamentalne bezpieczeństwo, zabezpieczą przed spadkiem , nie wymagają aktywności od inwestorów i mają potencjał wzrostowy. Zamiast szukać czegoś nowego spojrzeliśmy na inwestycje, które sprawdzały się od tysięcy lat.

- Jubilerzy.info.pl: Czy ma Pani na myśli- złoto, kamienie szlachetne, ziemię?

- Tak, Dziś nie mniej czasu i energii powinniśmy przeznaczyć na ochronę majątku

tak samo jak na jego zdobycie.

ZŁOTO

1. Doskonale zabezpiecza przed inflacją :

Start EUR jako waluty - Styczeń 2002 rok - 10 g złota = 90 EUR

- - Wrzesień 2019 rok - 10 g złota = 540 EUR

2. Wolne od podatków : możliwość zbycia po 6 miesiącach bez zobowiązań podatkowych.

3. Ograniczone zasoby i rosnący popyt : rokują wzrost cen.

4. Jako środek płatniczy honorowane na całym świecie.

5. Zysk w ciągu ostatnich dekad znacznie przewyższył zyski z rynków kapitałowych.

Lokując w złoto warto wiedzieć :

1. Jak bezpiecznie kupować złoto?

2. W jaki sposób zweryfikować dostawcę?

3. Jak zagwarantować sobie dobrą cenę zakupu?

4. Co kupować – biżuterię, monety czy sztabki?

- Jubilerzy.info.pl: O czym  jeszcze rozmawia Pani  z przedsiębiorcami?

Przy rozmowie z przedsiębiorcami poruszam tematy sukcesji, przygotowania kolejnego pokolenia do przejęcia rodzinnych biznesów. Czasami ważnym elementem konstytucji rodzinnej jest ubezpieczenie wspólników, które pozwala na dalszą działalność w sytuacji gdy zabraknie jednego ze współwłaścicieli. Wszystko zależy od tego, w czym rzeczywiście mogę pomóc w świecie finansów. Żyjemy albo za krótko – np. w wyniku wypadku czy choroby rodzina zostaje bez zabezpieczenia i pieniędzy na życie, albo „za  długo” i potrzebujemy pieniędzy na lekarstwa, opiekunkę, podróże i  wnuki.

Wiem, że ta pomoc ma sens bo klienci wracają do mnie – a wdzięczność i zadowolenie klientów to największa nagroda.

-Jubilerzy.info.pl:  Jaki jest Pani  największy sukces?

Już po trzech latach pracy przekonałam się w jaki sposób działają ubezpieczenia. Stało się to, gdy została wypłacona cała, nie mała zresztą suma ubezpieczenia mojej klientce w sytuacji stwierdzenia niezdolności do pracy. Dzięki temu, że zdecydowała się pomyśleć o zabezpieczeniu swojej osoby miała pieniądze na bardzo efektywną kurację i bieżące wydatki. Kolejne wypłaty dla klientek i klientów w sytuacji stwierdzenia poważnych chorób dodawało mi sił i sprawiało, że praca stawała się moją misją. Widziałam jak dzięki wypłacie  z ubezpieczenia klientka mogła kupić dla siebie mieszkanie, wyprowadzić się od rodziców, skorzystać z porady najwyższej klasy specjalistów, normalnie żyć pomimo tego, że utraciła zdrowie.

Prawdziwa historia z happy endem!

Tak, to mnie mobilizuje do pracy i nieustannej nauki, bo ludzie lubią mieć do czynienia z fachowcami, ekspertami w danej dziedzinie. A do tego mają gwarancję , że w trudnym czasie, podczas niespodziewanych zdarzeń nie muszą martwić się o finanse!!

Jak się z Panią skontaktować?

Bardzo prosto! Zadzwoń tel. 501 049427

lub wejdź na stronę  www. miroslawakowalkowska.pl

Redakcja Jubilerzy.info.pl dziękuje za rozmowę.

Materiał chroniony prawem autorskim.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą redakcji Jubilerzy.info.pl

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też