Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Kolejne LAURY złotników Częstochowskiego PLASTYKA

przeczytano 2624

W dniach 15-19.03.2016 Zespół Szkół Plastycznych uczestniczył w targach „Amberif 2016” w Gdańsku. Na targach szkoła miała swoje stoisko, gdzie prezentowane były prace uczniów.

Targom „Amberif” towarzyszył konkurs organizowany przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą „Bursztynowe rzemiosło” , pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego tematem był „podwodny świat”.  W konkursie brało udział 25 uczniów. W kategorii juniorzy wyróżnienia otrzymali: Magdalena Przewoźna z klasy V ab oraz Weronika Krawczyk z klasy IV ab. Uczniowie zdobyli  również wszystkie III NAGRODY GŁÓWNE. I NAGRODĘ zdobyła Natalia Smyła z klasy IV ab, II NAGRODĘ Patryk Caban z klasy V ab, III NAGRODĘ Wiktoria Pasowska z klasy IV ab. Wszystkie nagrodzone  prace wykonane pod kierunkiem Radosława Wójcika i Jacka Gawlaka. Prace wysłane na konkurs w całości zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej.

     Podczas wręczania nagród Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego został uhonorowany bardzo prestiżowym certyfikatem wydanym przez Cech Rzemiosł Artystycznych w Gdańsku, uprawniający do posługiwania się znakiem Cechu oraz potwierdzającym najwyższą jakość  wykonywanych w szkole prac.

Radosław Wójcik

 

I nagroda w konkursie Bursztynowe Rzemiosło AMBERIF 2016:

II nagroda w konkursie Bursztynowe Rzemiosło AMBERIF 2016:

III nagroda w konkursie Bursztynowe Rzemiosło AMBERIF 2016:

 

 

Wyróznienie w konkursie Bursztynowe Rzemiosło AMBERIF 2016:

 

Wyróżnienie w konkursie Bursztynowe Rzemiosło AMBERIF 2016:

Wyróżnienie w konkursie Bursztynowe Rzemiosło AMBERIF 2016:

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też