Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

PRZEŁOŻENIE, DATY ZOSTANĄ WKRÓTCE OGŁOSZONE XVIII Międzynarodowe Bałtyckie Targi Jubilerskie „Amber Trip” 2021

przeczytano 1636

XVIII Międzynarodowe Bałtyckie Targi Jubilerskie „Amber Trip”

PRZEŁOŻENIE, DATY ZOSTANĄ WKRÓTCE OGŁOSZONE

„Z powodu panującej na całym świecie pandemii COVID-19 naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników, zwiedzających, jak i organizatorów wystawy. Mamy nadzieje, iż krajom na całym świecie się uda przełamać powstałe wskutek pandemii wyzwania, a nam, organizatorom targów, skutecznie zorganizować te wyjątkowe targi wyrobów jubilerskich w regionie bałtyckim“, mówi organizator targów „Amber Trip“ Giedrius Guntorius.

XVIII Międzynarodowe Bałtyckie Targi Jubilerskie „Amber Trip” odbywają się w największym w krajach bałtyckich Centrum kongresowo-wystawienniczym „Litexpo”. Jak co roku, największe w krajach bałtyckich wydarzenie spodziewa się zgromadzić pod jednym dachem profesjonalnych jubilerów, mistrzów bursztynu i projektantów, producentów przeznaczonych dla jubilerów maszyn i urządzeń technologicznych.

Na targach zostaną przedstawione najnowsze wyroby światowej biżuterii i tendencje rynku bursztynowego, nowoczesne technologie przemysłu jubilerskiego i najnowsze prace profesjonalnych jubilerów. Około 60 proc. przestrzeni wystawienniczej zajmą bursztyn i wyroby z niego, około 40 proc. – jubilerstwo.

„Z powodu panującej na całym świecie pandemii COVID-19 naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników, zwiedzających, jak i organizatorów wystawy. Mamy nadzieje, iż krajom na całym świecie się uda przełamać powstałe wskutek pandemii wyzwania, a nam, organizatorom targów, skutecznie zorganizować te wyjątkowe targi wyrobów jubilerskich w regionie bałtyckim“, mówi organizator targów „Amber Trip“ Giedrius Guntorius.

Na początku listopada 2020 uczestnictwo w targach „Amber Trip 2021” zostało potwierdzone przez 95 proc. uczestników ubiegłorocznych targów. Również duża ilość bardzo ważnych nabywców (hurtowców, muzealników, kolekcjonerów) wykazała organizatorom swoje zainteresowanie i wsparcie w organizacji danej wystawy – ich wystawę zwiedza corocznie nie mniej niż pół tysiąca ludzi.

„Amber Trip” – to platforma, na której można spotykać się, robić zakupy, sprzedawać i umawiać się o przyszłych transakcjach, lecz przestrzeń wirtualna nie może w całości ją uzupełnić. Dla tego wysiłki i pomóc całej społeczności jubilerskiej i uczestników targów (jubilerów, mistrzów bursztynu, projektantów, nabywców, naukowców) są przez nas bardzo doceniane, aby nam się udało te tragi zorganizować”, mówi G. Guntorius.

Na targach, jak co roku, będą się odbywały różne ewenementy i seminaria na tematy jubilerstwa i bursztynu. Na seminariach swoimi opiniami podzielą się rzeczoznawcy nie tylko z Litwy, jak również z innych krajów świata.

Na „Amber Trip” już trzeci rok z kolei będzie zorganizowana platforma towarowo-surowcowa bursztynu „Amber Trip Raw trade”. W 2020 tutaj zebrały się duże dostawcy surowców z Rosji, Ukrainy, Polski a pośredniki surowców bursztynowych.

Zorganizowane PRZEŁOŻENIE, DATY ZOSTANĄ WKRÓTCE OGŁOSZONE  targi w Wilnie będą unikatowe również dzięki przeprowadzeniu Międzynarodowego Konkursu Sztuki Jubilerskiej. Jego temat „Biżuteria rozmyślania” (z angielskiego „Surveillance jewellery”), a pracy uczestników konkursu oczekujemy do 1 lutego. W 2020 na Międzynarodowych Targach współzawodniczyli 75 jubilerów z 22 krajów świata.

Profesjonalni jubilerzy zostaną zjednoczeni znowu przez Autorską Strefę Biżuterii. Tutaj wiosną 2020 z pojedynczymi pracami autorskimi uczestniczyli 40 jubilerów z Litwy, Łotwy, Polski, Zjednoczonego Królestwa i USA.

Sponsorem targów „Amber Trip” pozostaje samorząd miasta Wilna. To ważna ocena tego unikatowego ewenementu. 

Spotkajmy się  na XVIII Międzynarodowych Bałtyckich Targach Jubilerskich „Amber Trip”! Czekamy na Państwa w Centrum kongresowo-wystawienniczym „Litexpo”, prospekt Laisvės 5, w Wilnie.

Amber Trip 2021 jest tematem konkursu sztuki Biżuteria Rozmyślania (z angielskiego Surveillance jewellery). Kamery wideo do monitorowania sklepów, skrzyżowań i placów, chorych na COVID 19, funkcja rozpoznania twarzy na lotnisku, dyskusje na temat bezpieczeństwa Huawei – monitorowanie jest tematem, który wzywa do omyślania pozytywnych i negatywnych skutków.

Przewodniczącą Komisji jest Laima Kėrienė, profesor Wileńskiej Akademii Sztuki.

Czekamy na pracę Państwa do 2021 1 maja.

Prosimy o nadesłanie prac na adres: Aušros Vartų g. 15 – 10, Vilnius 01304, Lietuva.

Prosimy o wypełnienie formularzy aplikacji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3-nZWdHI7IW6APaqpxJUxDTGoJTiw62Ii8N-reo4G23Mg7A/viewform?usp=sf_link

W razie powstania pytań zgłaszajcie się Państwo bez zastrzeżeń pisemnie lub pod numery telefonów

office@balticjewellerynews.com; +37061607506

https://ambertrip.com/

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też