Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Targi AMBERIF 2021 spring odwołane

przeczytano 1736

Targi AMBERIF 2021 spring odwołane.

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy o odwołaniu tegorocznej edycji targów AMBERIF 2021 spring. Wydarzenie, które uważane jest za największe targi bursztynu na świecie zaplanowane było na ostatni weekend kwietnia tego roku. Sytuacja pandemiczna,  przesunięcie wydarzeń biznesowych przez ośrodki targowe w Polsce i zagranicą na terminy jesienne, utrudnienia w podróżach międzynarodowych, a przede wszystkim brak realnej prognozy dotyczącej terminu zniesienia formalnego zakazu organizacji targów nie pozwalają optymistycznie ocenić szansy zorganizowania targów w dotychczasowej formule i osiągnięcia celów założonych przez wystawców, co zmusiło nas do podjęcia tej trudnej decyzji.
Jednocześnie chcielibyśmy podziękować firmom zainteresowanym udziałem w targach za dotychczasowe zaangażowanie. Wierzymy, że Targi AMBERIF odbędą się tak szybko, jak będzie to możliwe. Dlatego też pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które pozwolą nam pozostać w kontakcie przez cały rok. O terminie targów AMBERIF 2021 autumn poinformujemy Państwa w oddzielnym komunikacie.

Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich SA

Żródło:www.amberif.amberexpo.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też