Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

SYLWETKI JUNIORÓW na portalu jubilerzy.info.pl

przeczytano 2154

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami młodych projektantów i adeptów sztuki złotniczo-jubilerskiej.

Na portalu jubilerzy.info.pl, w serii artykułów pt. "JUNIORZY", rozpoczeliśmy prezentację młodych projektantów i adeptów sztuki złotniczo-jubilerskiej. Chcemy poznać ich motywy kształcenia, historie zdobywania zawodowych szlifów, pierwsze porażki i sukcesy, plany na przyszłość...

Postaramy się "odczarować" zawód złotnika-jubilera i dostarczyć dowodów na to, że po podjęciu trudu kształcenia i zgłębienia warsztatu mistrzów, może on być ciekawym pomysłem na życie, pasjonującą przygodą, wręcz "oknem" na świat w przyszłej karierze zawodowej.

 

SYLWETKI JUNIORÓW:

 

  • Natalia Smyła - uczennica ZSP im. J.Malczewskiego w Częstochowie; Dzięki nabytym umiejętnościom oraz wsparciu promotorów, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Jubilerów i Złotników Amberif 2016 w kategorii Juniorów.
  • Julia Winiarska - uczennica ZSP im. J.Malczewskiego w Częstochowie; Jest zadowolona z wyboru kierunku - złotnictwo. Lekcje odbywają się na wysokim poziomie, prowadzone są przez mistrzów jubilerskich. 

  • Beata Szafirowicz – uczennica ZSP im. J.Malczewskiego w Częstochowie; Jubilerstwo, to jeden z najbardziej rozwijających kierunków artystycznych, dający olbrzymie możliwości, kreujący talent i wyobraźnię.

 

Serdecznie zapraszamy młodych projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej do kontaktu z nami i do prezentowania swoich sylwetek.

Kontakt: redakcja@jubilerzy.info.pl

 

Admin.

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też